کتاب گل آفتابگردان

اثر ویلیام کندی از انتشارات نگاه - مترجم: غلامحسین سالمی-برترین رمان ها

Ironweed, William Kennedy

عنوان: گل آفتابگردان؛ ویلیام کندی؛ مترجم: غلامحسین سالمی؛ تهران، نگاه، 1383؛ در 319 ص؛ شابک: 9789643511715؛ موضوع: داستانهای نویسندگان امریکایی قرن 20 م


خرید کتاب گل آفتابگردان
جستجوی کتاب گل آفتابگردان در گودریدز

معرفی کتاب گل آفتابگردان از نگاه کاربران
من فکر می کنم مقدار زیادی از دیر در مورد ستاره من به کتاب ها. این صدای من است که بازتاب های ساده من روی یک کتاب را بیان می کند. نه صدای من در بیابان زوزه صداهای دیگر اهمیت دارد. این فقط این است که من مهمترین صدای جهان را دارم، همانطور که خودم هستم. گفتم، من می خواستم این رمان بیش از سه ستاره را دوست داشته باشد، مگر اینکه برای شخصیت اصلی اهمیتی نداشته باشم. به نظر می رسد که او به عنوان یک بازیگر سابق بازی می کند. تنها چیزی که او را از طریق زندگی تحمل می کند، گناه است. بدون گناه مردانی که به قتل رسیده و حادثه ای که زندگی پسران شان را گرفته بود، یک کشتی خالی بود. شاید او پس از روزهای توپ طلا، یک زندگی شایسته داشته باشد. جهنم این مرد برای سومین سناتور واشنگتن بازی کرد، والتر @ بیگ قطار @ جانسون را برای یک دوست دوست داشت و یک بار Ty Cobb را برچسب گذاری کرد. در مقایسه با آن، من هرگز گناه نکردم. با محاصره و ربودن توسط ارواح، فرانسیس از یک برخورد به بعد رانده می شود. او هیچ برنامه ای ندارد او هیچ آینده ای ندارد او تنها گذشته است. و گذشته عمدتا شیاطین است که او با او حمل می کند. به نظر می رسد دو کیفیت بازخرید دارد. یکی این است که او خود را به عنوان نوعی انتقام هجو می برد. او هیچ کس را از گرسنگی نمی گیرد و اگر نیاز باشد، جمجمه را می شکند. دوم این است که علیرغم عدم حضور در بسیاری از سالهای طولانی، متوجه می شود که هنوز خانواده ای دارد. و یک پتو گرم.

مشاهده لینک اصلی
رمان زیبایی است که بی سر و صدا برای مردم بشریت، که اغلب فریب خورده و مجرم شناخته شده است، نشان می دهد. تحرک رمان ها از نظریه روانکاوی، به خصوص عزاداری و ملانخولی، کاملا قانع کننده بود. من واقعا لذت بردم چون کندی از مرده ها در سراسر روایت استفاده کرد. من به طور مداوم به یاد جمیع جیمز بالدوین نقل مکان کرد: @ History، همانطور که تقریبا هیچ کس به نظر نمی رسد، صرفا چیزی است که باید خوانده شود. و فقط و یا عمدتا به گذشته اشاره نمی کند. برعکس، نیروی بزرگ تاریخ از این واقعیت است که ما آن را درون ما حمل می کنیم، ناخودآگاه از طریق بسیاری از آنها کنترل می شود و تاریخ به معنای واقعی کلمه در تمام آنچه که ما انجام می دهیم حضور دارد. @ Kennedys way of weaving poetry with prose and گذشته با حال حاضر ساخته شده برای برخی از passages شگفت انگیز است. Ironweed رمان نیست که من خودم را برداشت کنم و خواندن آن به من یادآوری خطرات ناخوشایند در خارج از منطقه راحتی من و منافع تحقیق را یادآوری کرد. من واقعا شگفت زده شدم که چقدر به انتهای رمان توجه خاصی به شخصیت ها داده ام.

مشاهده لینک اصلی
کیتی درب را می بندد برای خرد کردن بیش از حد مرطوب است فرانسیس فیلن یک بازیکن بیس بال بود. با گذشت زمان ما با او روبرو می شویم، او مست می شود، یک قاتل، یک حشره دار، واقعا غیرمعمول است. او فرشتگان یا ارواح را می بیند. او به آنها می گوید. او 22 سال پیش در خانواده اش فرار کرد، زمانی که کودکش، جرالد، از طریق انگشتانش از بین رفت و گردن او را شکست. و خود را با او، به عنوان یک خواننده. در نهایت، من فکر می کنم، من عمدتا به من خوشحالم نه او. زندگی به او اتفاق می افتد و گاهی اوقات او را به شرایطی که خود را با تحسین برانگیز می کند واکنش نشان می دهد، در برخی موارد او به شدت، ضعیف، وحشیانه واکنش نشان می دهد. متشکل از متفکران - بنابراین قادر به توجیه اعمال خود است که arent بسیار جذاب است. پس از آنکه خانواده اش به پایان رسید و به گناه خویش عفو کردند، گفتگوهای داخلی در چند صفحۀ اخیر نشان می دهد که ویلیام کانیدیس قوی و غنی و خوب است. من متوقف شدم که قطعات این رمان را نیمی از ده بار نوشتم. من آن را بخوانم زیرا من از خواندن شکارچی شکارچی تامپسونوس خواسته ام که کندی شکارچی را استخدام کرده است، زمانی که او در سانجوان بود. یونوئید برنده جایزه پولیتزر سال 1984 برای داستانی است.

مشاهده لینک اصلی
این بدترین برنده ترین پولیتزر است که تاکنون خوانده ام. آیا هیچ کتاب دیگری در سال 1983 نوشته نشده بود؟ نویسنده دائما در زمان و مکان خود در داستان خود تغییر می کند. فقط هنگامی که شما فکر می کنید کسی که مرده است، آنها دوباره در روایت دوباره نشان می دهد. این باعث می شود خواندن بسیار گیج کننده باشد. فرض میکنم آن نوشته شده است که ما چیزهایمان را از جانب ما به یاد می آوریم: از نظم که گذشته و حال، مرده و زندگی همه در هم آمیخته اند. صادقانه بگویم من تحت تاثیر قرار نگرفتم شخصیت اصلی فرانسیس، همسر و خانواده اش را ترک می کند و پس از آن که به طور تصادفی کودک را روی سرش می گذارد و آن را می کشد. 20 سال پس از آن، تقریبا بدون بیهوش مست، از مأموریت به ساختمان رها شده به ماشین مسدود شده هر شب به دنبال یک مکان برای سر خود را. و او تمام خاطرات گذشته را با خاطرات خود حمل می کند. او حتی حاضر نیست به خانه برسد؛ زیرا هنوز احساس نیاز به عذاب را برای رهایی از کودک 13 روزه بر روی سر دارد (در میان مرگ های دیگر که او در طول پرونده هایی که شامل جمجمه های شکسته است باعث شده است). و این به طور جدی همه چیز به داستان وجود دارد. کار درخشان آن نیست.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از عجیبترین کتابهای خواندنی بود. با این حال، من قلاب شدم فرانسیس یک بذر خوب روغن بود. زندگی او بیش از حد با طعم بارگذاری شد. با توجه به اینکه او همه چیز را از دست داد. دو دست توسط دستانش جان دادند، یکی از آنها پسر بچه اش بود (حداقل آن دو که ما می دانیم). فرانسیس، بدجنس بود برای فرار از جنایت های خشونت آمیزش. در نهایت، فرانسیس بازگشت به زادگاه خود را در تلاش برای به دست آوردن بخشش برای کسانی که تحت تاثیر انتخاب های بد او بود. قسمت عجیب و غریب وقتی اتفاق می افتد که این بخشندگی از جانب مردگان است که در صحنه های مختلف بازی می کند. این جایی است که من فکر کردم او کمی مضحک است. آیا او توهم و یا از طریق حافظه تار شده تاریک خود را خالی از سکنه بود؟ تلاش برای زندگی با چنین گناهان ناخوشایند می تواند موجب بیاختیاری شود. من احساس کردم که استدلالش در مورد اینکه چرا فرار کرد، خنده آور بود. بازگشت او حساس بود، اما منطق او برای ترک، بار سنگین بود! اگر واقعا از شما دلجویی می کنید می توانید خود را از گناه آزاد کنید. با این حال، من احساس نمی کنم او واقعا بود. گفتم، من هنوز از داستان لذت بردم. 4/5

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب گل آفتابگردان


 کتاب منم کلودیوس
 کتاب خانه زاد
 کتاب مامور سری
 کتاب بابیت
 کتاب چهره مرد هنرمند در جوانی
 کتاب شاهین مالت