کتاب پسرها و عاشق ها

اثر دیوید هربرت لارنس از انتشارات نشر متیس - مترجم: ناهید قادری-برترین رمان ها

پسرها و عاشق‌ها داستان والتر مورل و همسر او است. وقتی که ازدواج آن‌ها با شکست مواجه می‌شود سرخوردگی حاصل از آن، به همراه اتفاقات دیگری که در خانواده رخ می‌دهد، باعث می‌شود خانم مورل امیدهایش را به فرزندان پسر خود معطوف کند تا مردانی متفاوت از شوهرش از آن‌ها بسازد. در این میان، پال مورل پسر دوم خانواده در سفر خود به دنبال رهایی از این پیوند و یافتن شکلی دیگر از آن در تقلا است.


خرید کتاب پسرها و عاشق ها
جستجوی کتاب پسرها و عاشق ها در گودریدز

معرفی کتاب پسرها و عاشق ها از نگاه کاربران
رمان Autobiographical Lawrences، پسران و عاشقان، معروف شده است شکنجه شرایط تربیت او: پدران تحصیل کرده خود را پدر و مادر حیوانات خانگی، مادران خود را تحقیر این و خودخواهی خود را برای فرار از آن، Lawrences احساسات متضاد خود را در مورد هر دو آنها. در ابتدا، پذیرش بحرانی حیرت انگیز، همراه با ادعاهای ناخوشایند، امروز به عنوان شاهکار مدرنیسم به شمار می رود. مطمئنا بعضی از موضوعاتی را که لارنس در رمانهای بعدیش به آن پرداخته بود، تأیید کرد. لورنس در دوران بیماری مادرانش کار خود را بر روی رمان آغاز کرد و جنبه های خودجوش رمان را می توان در نامه هایش که در طول زمان توسعه آن یافت شد . جوان پل مورل بین اشتیاق او برای دو زن و وابستگی متقابلش به مادری خود، از تمایل خود برای پذیرفتن همه، به ویژه خود، مبارزه می کند. این داستان در مقابل زمینه نویسندگان بومی Nottinghamshire در زمینه های زغالسنگ توسعه می یابد. حساسیت پل توسط لبه های خشن شهر و سایر مردان در خانواده برجسته شده است. وقتی نیروهای اقتصادی در مقابل خانواده و انجمن معادن خود قرار می گیرند، مادر او نیاز بیشتری به دیدن پل جوان جوان را از دست می دهد. Lawrences در تعارض خانوادگی شخصی او را با انگیزه برای نیمه اول رمان خود - که در آن هر دو ویلیام، برادر بزرگتر و پل مورل تبدیل شدن به طور فزاینده ای از پدر خود تحقیر \"- و پس از آن اکتشاف روابط مخالف پل مورلز با هر دو عاشقان خود، که هر دو به طور مستمر توسط وفاداری خود به مادرش تحت تاثیر قرار می گیرد. زنان دیگر در زندگی خود نفوذ می کنند و در لاورنتیان احساسات افزایش می یابد. این نخستین رمان موفق و کلیدی در توسعه داستان های مدرن است. مسئله اراده آزاد برای لورنس مهم است. او می پرسد تا چه حد شخصیت هایش بر روی انتخاب شخصیت هایشان تاثیر می گذارد. ما می توانیم این را در توصیف های خود به صراحت بیان کنیم. مثلا زمانی که پولس به روزنامه ها برای کار نگاه می کند، راوی می نویسد: \"او قبلا زندانی صنعتی بود. . . او به اسارت برد. آزادی او در دره خانه مورد علاقه در حال حاضر بود. \"دنیای صنعتی مدرن، به ویژه آن که در فرهنگ معدن اثر می گذارد در خانواده مورل، شخصیت خواسته ها را شکل می دهد. این موضوع و رویکردش به آن به من یادآور طبیعتگرایی زولا و دیریزر بود. حتی در این رمان ابتدایی لارنس به صراحت تصویر جنسی انسان را نشان داد. او قوانین اخلاقی ژانر و جامعه را فریب داد و روحیه او افزایش یافت. حداقل یک ناشر به دلیل محتوای جنسیتی از پسران و عاشقان رد شد. نظریه های لاورنس در مورد رفتار انسان در اطراف آنچه که او \"آگاهی خونین\" نامیده است - چه با \"آگاهی\" و \"عصب\" مخالف است. \"لورنس همچنین درگیری های طبقاتی را در رابطه با زندگی در جامعه ذغال سنگ بررسی می کند. مورلز مادر، معلم مدرسه، به این موضوع حساس است و تلاش می کند تا از پسرانش در برابر زمینه های زغال سنگ محافظت کند. این یکی از بهترین رمان های مدرن است. رشد جوان پل مورل، هر دو ذهنی و احساسی، همراه با تصویرسازی انجمن معدن و روابط خانوادگی او باعث می شود که این لذت بخش و سرگرم کننده باشد.

مشاهده لینک اصلی
دوباره خواندن سپتامبر 2015 برای اولین بار این کتاب را حدود بیست سال پیش مطالعه کردم. وای. من ناگهان احساس می کنم که این نوشته را نوشته ام. اما علیرغم گذشت زمان، احساساتی که احساس می کردم هنگام خواندن کتاب با من باقی مانده اند. به طور خاص، ناامیدی من برای پل مورل به عنوان شخصیت؛ گرتودا به عنوان دونده به بالا نگاه می کند. احساس قدری قدیم تر و صمیمی تر می شود، احساسات من کمی پس از این دوباره خواندن بیشتر تصحیح می شود. من هنوز پول را لعنت میکنم او خودخواه، خود جذب شده و رفتارهای مریام و کلارا - به ویژه سابق - را برانگیخته می کند. او ممکن است سعی کند و وانمود کند که فمینیسم اولیه با چهره اش در مورد اینکه چرا زنان نباید جنسیت خود را کشف کنند، اما همه ما فقط یک پوشش را می دانیم، زیرا او می خواست از بین برود. برای این مرد احساس می کنم. براستی. او در قرن نادر متولد شد. اگر صد سال بعد متولد شود، مرد جوان بسیار شادتر و به مراتب کمتر از نظر جنسی، ناامید خواهد شد. گرفتم. اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که او به ویژه با نادیده گرفتن خیرخواهانه رفتار می کند. یکی از چیزهایی که من در مورد لورنسز نوشتم در طول این خواندن مجدد، توانایی او برای تحریک چنین احساسات قوی و متفاوتی در شخصیت های من بود. از یک سو برای پولس احساس می کنم. علی رغم اینکه فکر کردم کرم کوچولو کوچولو، من برای او احساس می کنم. این برای شاهزاده خانم لاورنس به معنای همدلی نیست، اجازه دهید به شما بگویم. به همین ترتیب، گرترود. او می تواند به عنوان یک شخصیت بسیار متواضع کشیده شده باشد. لارنس تصمیم گرفت، اما حتی زمانی که او را در بدترین حالت می بینیم، غیر ممکن است که او را احساس نکنیم و احساس ناامیدی قابل ملاحظه ای را که او در زندگی اش با او داشته باشد، احساس کند. به همین ترتیب والتر. خشن اما همچنین یک شوهر و پدر دوست داشتنی که واقعا می بینیم واقعا با خانواده اش سعی می کنیم، اما همیشه با آنها مواجه هستیم. من از قانون پولس در این یکی خیلی بهتر از خانم چاتریلی استفاده می کنم. اما پل. پل، پل، پل. می خواهم او را ببوسم و او را برای دوش سرد سرد کنم.

مشاهده لینک اصلی
چیزی که در مورد این کتاب است این است که من فکر کردم این داستان در مورد سرقت است. بنابراین، همانطور که من آن را خواندید، منتظر صحنه سرنوشت ساز بودم که پسر و مادرش در نهایت رابطه جنسی داشتند، که آنها اصلا نداشتند، هرچند که در تاریخ می گذشتند، یکدیگر را نوازش می کردند، و غیره. من فکر می کنم لحظه ای تحریک آمیز بود که در آن پسر با لب هایش بر گردنش لبخند می زند و احساس خجالت می کند. خیلی تحریک آمیز بود، من فقط آرزو می کردم که نباید دغدغه هایم را نادیده گرفتم، این باعث سردرگمی من شد. این گفته شده است که این کتاب واقعا خوب است. شما همچنین می توانید آن را عنوان کنید @ How to Messed-Up People Fuck @، زیرا شخصیت ها شکنجه شده اند و زمان زیادی را صرف شکنجه یکدیگر می کنند. این باعث می شود که کتاب فوق العاده جالب باشد، زیرا احساسات متناقض که به طور مداوم از طریق ذهنشان جریان می یابند، به طرز ماهرانه ای و بی تفاوتی نمایان می شوند. گاهی اوقات، می شود کلمه. در 650 صفحه، من می توانستم با یک یا دو توصیف کمتر از یک میدان معادن زغال سنگ انجام دهم.

مشاهده لینک اصلی
انگلستان، آغاز قرن بیستم. در مرکز تمام تصمیمات و اقدامات پل، شخصیت اصلی، گرترود، دستش است، و او در همه صحنه ها غالب است. نوشتن لاورنس واقعیت درخشان و واضح است و همچنین می تواند خنده فمینیسم را ببیند. عنوان این کتاب در ابتدا پل مورل بود، نویسنده برای \"برای تلفن های موبایل و عاشقان\" انتخاب کرده و در واقع میزان (بیش از حد!) از صفحات اختصاص یافته به پل و منافع عشق او دلیل انتخاب انتخاب شده است . کمی بیشتر از گرتودا، از بهترین شخصیت هایی که تا به حال دیده ام، و این کتاب یکی از مورد علاقه من خواهد بود. من بیشتر درباره D.H. Lawrence خواهم خواند.

مشاهده لینک اصلی
این یک قطعه شگفت انگیز از ادبیات است، و باید برای فاحشه مردم به کلاسیک خواندن. داستان آهسته است، اما به نحوی آن را خسته کننده نیست. من چند سال پیش این کتاب را خواندم، بنابراین نمیتوانم رویدادهای دقیق را به یاد بیاورم، اما می توانم بگویم که از آن لذت می برم وقتی که آن را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پسرها و عاشق ها


 کتاب زن های عاشق
 کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها
 کتاب کتاب عجایب : واینزبرگ اوهایو
 کتاب گل آفتابگردان
 کتاب زیر کوه آتشفشان
 کتاب پیرامون اسارت بشری