کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند

اثر جیمز ام. کین از انتشارات نشر چشمه - مترجم: بهرنگ رجبی-برترین رمان ها

اولین رمان کانین - موضوع محاکمه ناخوشایندی در بوستون و الهام بخشیدن به کامووس غریبه - داستان تب از یک راننده است که به یک شغل، به یک وسواس وابسته به عشق شهوانی، و به یک آدم کشی.


خرید کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند
جستجوی کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند در گودریدز

معرفی کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند از نگاه کاربران
دلمشغولی است. من فکر می کنم که چرا جیمز ماین کین، مهم 1934 جنایتکار، امروز بیشتر مربوط نیست. پس از دهه های خیانت و خشونت، رویدادهای تکان دهنده کاین که فقط در دهه 30 به نمایش در می آیند نگران کننده نیستند. وقتی این اتفاق بیفتد اتهامات ناخوشایندی وجود دارد و کتاب در بعضی از نقاط ممنوع است. این روزها، چند کانال را در تلویزیون تلنگر می کنید و بدتر خواهید شد. جهنم، بچه ها بازی می کنند که در آنها جنسیت و خشونت بیشتری وجود دارد. اما در روز، این ناهموار و اصلی و خطرناک بود. داستان کینه ای از وحشیگری فریب و مخفیانه از زمان بسیار کم اثر رمان ها و رسانه ها را تحت تاثیر قرار داده است. این فیلم هفت بار فیلمبرداری شده است. من دیدن نسخه ی 1981 با جک نیکلسون و جسیکا لانگه را دیدم و من فکر می کردم آن کمی پورنوگرافی بود. از â € ~81 تا به حال حتی این شرح رقیق شده است. تا به حال یک داستان خوب و ارزش سرمایه گذاری کوچک در زمان (حدود 100 صفحه) برای خواندن برخی از جوانان بسیار اولیه و تاثیر گذار است.

مشاهده لینک اصلی
سرقت یک زن مرد، این چیزی نیست، اما اتومبیل خود را به سرقت می برد، این لارنس است. ~ پستچی همیشه حلقه ها دو بار اگر می توان گفت که Noir یک قلب سرد، سیاه و سفید است که پستچی است که آب را به آن الکتروشوک را به نفوذ، تنفس وجود دارد. بدون شک یکی از مهمترین رمانهای جنایی قرن بیستم (از هر قرن واقعا) است و به نفع تمام نسل نویسندگان و فیلمسازان است. به عنوان اولین، آن را شوکه شده، titillated و نفرت، ممنوع اعلام انتشار در بوستون و در کانادا. قبل از اینکه حتی می دانستم که هر چیزی درباره این کتاب یا فیلم هایی که بر اساس آن بود، این عنوان را تحسین می کنم. تا به امروز، یکی از موارد مورد علاقه من است. آنچه که کان تنها در 100 صفحه انجام می دهد چشمگیر است. او صدای مرد عادی را پیدا می کند و میانبر تاریک و خطرناک برای حرص و طمع، شهوت و خشونت است. کین، بیش از هر چیز، متوجه می شود که انسان به راحتی خراب می شود، به راحتی می تواند دیگران را مانند یک عفونت فاسد کند. و من از \"من\" در اینجا به معنای عمومی که هر دو جنس را در بر میگیرد استفاده میکنم، زیرا زمانی که به خائنانی و قلبهای سیاه می آید، کین اپورتونیست مساوی است. تمام كتاب ها و پایان نامه ها در مورد كینا زنان نوشته شده اند - خوب، بد، جنسیت شگفت انگیز، بدبختی ادعا شده - هر چه باشد. شخصیت های سینمایی از صحت سیاسی صحه می گذارند و این نشان می دهد که \"آنچه که هستند، نمادی از زمان و شرایط آنها است\" و از سختی ها، چراغ های انسانی، صاحبان ضد انحصارطلبانه بهره می گیرند. زنان دوست دارند در اطراف کمی کوچکتر شوند (به آنها کمک می کند تا آنها را در حالت خلق و خوی قرار دهد)، و مردان تنها مایل هستند زنان را در این زمینه متعهد کنند. مردمی که از آنچه که باید آزادانه داده می شود، از شما می پرسند چه باید بکنند و چرا باید آنها را رد کرد، چرا ... آنها فقط به این کار را انجام می دهند؟ آیا بر اساس این همه، پستچی به راحتی پنج ستاره را جمع می کند، پس چرا من فقط می دهم آن چهار؟ تنها دلمشغولی من این است: من فقط آن را به اندازه دو برابر پاداش نکردم. نه فرانک و نه کورا، من را به همان اندازه که والتر و فیلیس به آن اشاره کرد، به من زدند: «سابق ها سرما، غیر قابل تحمل و کمی نازک هستند، در حالی که دو نفره در غم و اندوه و غضبشان جذاب هستند. آنها حتی در راه خودشان هم مخالفت می کنند، در حالی که فرانک و کورا احساس خزنده ها را روی شکم خود احساس می کردند و غذا می خورند. به علاوه، فیلیس به سادگی یک ایجاد هیجان انگیز، وحشتناک است - راه رفتن، صحبت کردن sociopath قبل از این مدت حتی به طور گسترده ای شناخته شده است. او آرام، سکسی، ظریف و محکم است - من او را دوست دارم. پس از گفتن این، پستچی نابینا است و به معنی داستان خمیر پخته شده است و باید به آن احترام گذاشت. این در مورد رفتن به جگوالری با هیچ گونه پیشگوئی نیست. اما کین به آن نیازی ندارد و زمان کمتری نیاز دارد و چند کلمه برای خواندن فست فود در دهان - زمانی که آماده رفتن است، بنابراین شما نیز هستید. این باید خواند، اما شما می دانید که در حال حاضر.

مشاهده لینک اصلی
دستاوردهای حیرت انگیز فمینیسم قرن بیستم ... روان! آن فقط مخالفت با آن ... تقلید، زمان و سرعت سرعت رعد و برق، این یک کار مشتق از کین است. آن را نیز کمی ابتدایی، کمتر wordy از شبح مشابه @ The Butterfly @ هر چند نه به عنوان حماسی (یا با ارزش و یا به یاد ماندنی) به عنوان (مورد علاقه من)Mildred پیرس. @

مشاهده لینک اصلی
انتظارات خود را تنظیم کنید، زیرا در این رمان نه پست پستچی و نه زنگ (هر فرکانس) وجود دارد. اگرچه من برای تطبیق فیلم لانا ترنر-جان گارفیلد در سال 1946 بسیار نگران بودم، تصمیم گرفتم این را بخوانم زیرا پوشش جدید بصری جذاب بود. یک امتیاز را برای قضاوت در مورد یک کتاب با پوشش آن به دست آورید! مکیدن آن، عاقلانه گفتن این جوانه تند و زننده، مردم فاسد را به انجام امور فاسد، مانند کشتار کشتار، ضبط پوماها در جنگل نیکاراگوئه، و باز کردن باغ های آبجو. Cora مقررات femme fatale است، یک زخم دروغین در یک غذای کنار جاده ای که به اندازه کافی از L.A. به اندازه کافی جابجا نمی شود. سپس فرانک چامبرز، راننده ای که در حال فروپاشی است و برای سقوط به پایین می رود (و به معنای آن است که میخواهم لبهای او را بسوزانم تا زمانی که خونم را بگیرد)، اما نمی دانم این را می دانید؟ کوراس یک مرد چینی یونانی در راه فرار ناپذیر خود و (چشمک زدن، چشمک زن) آینده شاد با هم. شاید طلاق خب، برای علاقه مندان. درباره قتل چکار می کنی؟ اما نگران نباش هوم کرونین همانند همه چیز در زندگی، روز را نشان می دهد و موجب صرفه جویی در وقت می شود. برای مدتی، حداقل. تا زمانی که بعد از آن، هنگامی که کوراس تورم، 100 متر بوئین شبیه بمب بر روی سطح اقیانوس آرام، فاجعه اجتناب ناپذیری را پیش بینی کرد.

مشاهده لینک اصلی
@ شب عروسی، اگر دوباره برگردم، بوسه می شود آنها دوست داشتنی، فرانک. بوسه های مست نیست بوسه ها با رویاها در آنها. بوسه های ناشی از زندگی، نه مرگ. با انتشار دو تا پانچ هر دو این رمان و نسخه سریال دو برابر در دهه 1930، جیمز مین کین، زیر سبک ژن نان رومی در داستان های آمریکایی، طولانی پیش از آن بود که اصطلاح حتی در آن نوشته شده بود. از زمان انتشار آن، این کتاب بسیاری از فیلم ها را تولید کرده است و بسیاری از نویسندگان و ژانر فیلم های بسیاری را القا می کند که داستانش در مورد مردی که برای یک زن فاجعه سقوط می کند، فرود آمدن به جنایت و عذاب نابودی او نوعی کلیدی است در این نقطه اما حتی تا این روز، بیش از 80 سال بعد، تعداد بسیار کمی از آنها توانسته اند شدت این دو و این هزینۀ را با هم مقایسه کنند. به استثنای شکل، او واقعا هیچ زیبایی جادویی را نداشت، اما به نظر او خجالتی بود، و لب هایش به گونه ای بود که من را بخواهد می خواست آنها را برای او بسوزاند. من در ابتدا تصور می کردم که این بهتر از هنجار بود، اما در حال حاضر در خواندن دوم من، من دیدم که در حالی که هنوز هم عالی است و هنوز هم یک ستاره ای، بالاتر از پایان، پست نامه کمی مقایسه است. اما هنوز هم قوی تر و دقیق تر از بسیاری از کتاب ها در سبک و فراتر از آن است. آن کمی بیش از 100 صفحه از تراژدی بالا که ما شاهد این دو شخصیت عاطفی ضعیف اما تعیین شده حفاری خود را عمیق تر به سوراخ خود تخریب و شکل باند آغاز شده توسط عشق و تبدیل به نفرت، یک پیوند که آنها درک خواهد شد هرگز شکسته ، مهم نیست چقدر آنها از آن می خواهند. آیا می توانم هر کس دیگری را در مورد زوج های ناقص مانند این در تخیلی ترین پرفروش ترین ها فکر کنم؟ البته که می توانی. بله، و همه اینها با همکاری دو پست پستی همگانی آغاز شد. من همه لباس هایم را پاره کردم. او پیچید و چرخید، آهسته، بنابراین آنها را از زیر او لغزش. سپس چشمانش را بست و روی بالش گذاشت. موهایش بر روی شانه هایش در فرهای لکه ای افتاد. چشم او همه سیاه بود، و سینه های او را ساخت و به من اشاره کرد، اما نرم، و در دو splotches بزرگ صورتی گسترش یافته است. او مانند مادربزرگ بزرگ هر فاحشه در جهان نگاه کرد. شیطان پولش را در آن شب ارزشمند کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پستچی همیشه دوبار زنگ می زند


 کتاب مامور سری
 کتاب قلب ، شکارچی تنها
 کتاب ننگ
 کتاب پرتقال کوکی
 کتاب گور به گور
 کتاب گل آفتابگردان