کتاب ننگ

اثر جان مکسول کوتزی از انتشارات افراز - مترجم: حمید یزدان پناه-برترین رمان ها

دیوید لوری، یک استاد ارتباطات و رمانتیک 52 ساله 52 ساله در دانشگاه کیپ فیزیک در افریقای جنوبی پس از آپارتاید آفریقای جنوبی، رمان مهیج J. M. Coetzee را می نویسد. لوری معتقد است که برای او یک زندگی راحت، اگر تا حدودی بی وقفه، زندگی کند. او در معرض مادی و معنوی خود زندگی می کند. اگرچه موقعیت او در دانشگاه کاهش یافته است، او طبق آموزه های شایسته ای را می آموزد؛ و در حالی که سن او جذابیت خود را کاهش داده است، بارگیری هفتگی به یک فاحشه، نیازهای جنسی او را برآورده می کند. او خود را خوشحال می کند اما هنگامی که لوری یکی از دانش آموزان خود را گمراه می کند، او یک زنجیره ای از رویدادهایی را ایجاد می کند که باعث نارضایتی او می شود و او را کاملا ناراحت می کند.


خرید کتاب ننگ
جستجوی کتاب ننگ در گودریدز

معرفی کتاب ننگ از نگاه کاربران
CycadDescription: در آفریقای جنوبی بعد از آپارتاید، رمان نابهنگام J. M. Coetzee داستان داستان دیوید لوری را که یک استاد ارتباطات و رمانتیک 52 ساله در دانشگاه کیپ فیزیک است، دو بار طلاق گرفته است. لوری معتقد است که او یک زندگی راحت، اگر تا حدودی بدون درنگ، برای خودش ایجاد کند. او در معرض مادی و معنوی خود زندگی می کند. اگرچه موقعیت او در دانشگاه کاهش یافته است، او طبق آموزه های شایسته ای را می آموزد؛ و در حالی که سن او جذابیت خود را کاهش داده است، بارگیری هفتگی به یک فاحشه، نیازهای جنسی او را برآورده می کند. او خود را خوشحال می کند اما هنگامی که لوری یکی از دانش آموزان خود را گمراه می کند، او یک زنجیره ای از حوادث را پرتاب می کند که آرامش خود را از بین می برد و او را کاملا از دست می دهد. افتتاح: برای یک مرد از سن او، پنجاه و دو ساله، مشکل جنسی را به خوبی حل کرده است. بعد از ظهر روز پنجشنبه او به نقطه سبز میرود. به طور موقت در دوشنبه او صدای زنگ را در ورودی به وینسور مانسیون فشار می دهد، نام او را می نویسد و وارد می شود. در انتظار شماره ی 113، او Soraya است. او به طور مستقیم به اتاق خواب می رود، که بوی دلپذیر و ملایم روشن است و لباس هایش را می پوشاند. سارایا از حمام می آید، ریشش را می گذارد، کنار تخت او می گذارد. آیا مرا از دست دادی؟ او می پرسد. من همواره از دست شما خسته شده ام. او بدن خود را عسل و قهوه ای، که توسط خورشید علامت گذاری شده است، می کشد. او او را گسترش می دهد، سینه هایش را می کشد؛ آنها عشق می ورزند بزرگسالان روشن، ادبیات برای بزرگسالان. فقط فوق العاده است، و یک smidgeon کوتاه از شگفت انگیز است. حالا برای فیلم ... 3 * Summertime1 * Foe4 * در انتظار ارباب ها 4 * تاسف است

مشاهده لینک اصلی
کوئتزی یک پروس را می نویسد که فریبنده، صاف، جسور، روشن است، اما هنوز هم بسیار دشوار است. این متن شما را در بسیاری از شک و تردید با قطعنامه نزدیک به ارائه شده توسط نویسنده حتی اگر شما به پایان برسد. شک و تردید می تواند در مورد آنچه که شما در مورد شخصیت می تواند داشته باشد و یا چه قضاوت شما را به اعمال خود را منتقل می شود. و این که قضاوت در اینجا قطعا یک پاسخ ناخواسته نیست، چرا که شخصیت ها، اعمالشان و تصمیماتشان خیلی دشوار است که شما مجبور هستید خودتان را به دنبال چیزی برای توضیح یا افسانه ای بگردانید که شما را راحت می کند. برای من دشوار بود که از دیوید لوری، یک حسن گرای، نفرت انگیز، متنفرم. غیر ممکن بود که او را دوست داشته باشیم یا حتی برای او بی تفاوت باشیم. بی تفاوتی در اینجا به طور اجتناب ناپذیری نیاز به توضیح دارد و به نوعی احساس می کند که آنچه که در اینجا لازم است، نه شخصیتی است که خود را از دست بدهد، بلکه برای من به عنوان خواننده خود را گسترش می دهد تا فضایی در وجدان من و این جهان برای یک فرد مانند دیوید لوری و لوسی اتفاق دیگری در این کتاب است. پیش بینی او غیر قابل تحمل است و سختی در حال وقوع قابل فهم است. اما آنچه که من را تحسین می کند شورش او نسبت به هر تلاش دیوید برای رسیدن به او است. داوید هرگز از وظیفه او به عنوان پدر ناتوان است، او دخترش را دوست دارد. به نظر می رسد تنها دلیل این رد به دلیل اعتقاد مصرف کننده به عدم همدلی از سوی دیگر، حتی قبل از هر گونه ارتباط برقرار است. من نمی دانم چقدر محتاط بود و چقدر محتاط بود که لوسی به مصلحت خود در زمینه گذشته و تاریخ شرم و سرکوب برای حفظ حق خود برای زندگی به تنهایی به عنوان یک زن سفید پوست در روستای آفریقای جنوبی، و حق خود را به شخص خوب است. من مطمئن نیستم که آیا این امر به ترجمه هر گونه اشتباه به سمت راست یا چیزی حتی از راه دور قابل توجیه است، اما او بی عدالتی بزرگی به خودش می دهد. چرا برخی افراد به خودشان سخت تر و سخت تر از دیگران هستند؟ و این هم در شرایطی است که هر نوع انتقامجوئی را درخواست می کند. اگرچه ممکن است از همه ی آنچه که دیوید لوری انجام می دهد را تایید نکنم و شاید به دلیل دلایلی که من از عدم تایید آن را پذیرفته ام، به شدت به درخواست او برای حق سکوت موافقت کردم. اگر حق آزادی وجود داشته باشد، بنابراین حق سکوت وجود دارد. کیفیت قابل توجه دیگر این کتاب جنبه رفاه حیوانات است. جالب است که نظرات من در مورد این کل کسب و کار بسیار متفاوت از آنچه که دیوید به لوسی می گوید، \"پس واقعا فوق العاده است. من متاسفم، فرزندم، من فقط آن را سخت به شلاق تا علاقه به موضوع. تحسین برانگیز آن، آنچه شما انجام می دهید، آنچه را که او انجام می دهد، اما به من رفاه حیوانات مردم کمی شبیه مسیحیان نوع خاصی است. هر کس بسیار شاد و باهوش است که بعد از مدتی خارش می دهد و برخی از تجاوز و غارت را انجام می دهد. یا به یک گربه ضربه بزنید اما افکار من دیوید را تغییر داد، منجر به این شد که من بیشتر با حیوانات همدردی کنم و درک کنم که بازتاب غم انگیزی که از زندگی انسانی خود می دهد، افزایش می یابد، با بیماری فراموشی می شود و نیازمند تحویل کمتر از درد دردناک است مرگ.

مشاهده لینک اصلی
... و در فکر دوم ... @ من این کتاب را در شب گذشته خواندم و هنوز هم سعی می کنم احساساتم را مرتب کنم. در سطح نوشتن، J.M. Coetzee درخشان است، پرویز خود را هر دو تسکین و تحریک آمیز است.اما چه با دیوید لوری؟ کوتزی این مرد را دوست دارد و حتی ما را به همدلی دعوت می کند. با این حال، لوری، شایستگی ما را در هر سطحی دارد؟ او از زنان استفاده می کند که صرفا بر مبنای ظاهرشان انتخاب می شوند و غالبا تحقیر خود را برای زنان زیبایی بیان می کند. در ابتدای کتاب، او می داند که قدرت خود را به دست آوردن زنان به زور به همان اندازه که در گذشته انجام داد، از دست داد. با این وجود، او یک زن جوان (تنها 20 سال سن خود را به 52 ساله) که در کلاس خود دانشجویان است، عروسی می کند. این بار اقدامات او عواقب را به همراه دارد و پروفسور لوری متهم است و باید در جلسه حضور یابد. عجیب و غریب - با توجه به اقدامات خود - بسیاری از همکاران خود را امتحان کنید او را تشویق به گفتن یا انجام کاری، هر چیزی، به طوری که آنها را مجبور به آتش او. لوری امتناع می کند در اصل، او می گوید. او اعتراف به تظاهر نمی کند که احساس کند و یا به مشاوره نیاز ندارد. @ @ اصل @ متولد غرور است؛ او فکر می کند که یک سگ که قادر به کنترل میل او نیست، برای پاسخ به آنچه که نمی تواند کمک کند مجازات می شود. اما لوری سگ نیست هنگامی که پس از اولین جلسه رسمی توسط دانش آموزان سوالی مطرح شد، لوری پاسخ به یک دختر که از او پرسید: \"آیا شما از آنچه که انجام دادید پشیمان می شوم؟\" \"با خستگی:\" نه ... من تجربه ی غنی شده بودم. . و در واقع، پاسخ او او را تعریف می کند. بعد از آنکه دخترش متهم می شود، لوری خود را به عنوان بازیگر مهم و مهم مرکزی و هر کس دیگری - به ویژه زنان - می گوید، تنها بازیگر حمایت کننده است. در حالی که همه ما قهرمان داستان ما هستند، اکثر ما تلاش می کنیم تا با همدردی و مشاهده چیزها از دیدگاه دیگران تلاش کنیم. توضیحات لوقا بر کمبود انسانیت خود تأکید می کند. بیشتر عصبانیت نسبت به غرور دانشجوی او، این است که لوری ها می گویند این فاتحه ها به منظور غنی سازی او، مانند مصرف چند ویتامین شاید. به اعتقاد او، کوتزی این شخصیت ناپیدا ناپذیر را در معرض هیچ آشکاری چشمگیر قرار نمی دهد. لوری خودخواهانه باقی می ماند و اغلب به همبستگی های عجیب و غریب بین او و وضعیت دخترانش کور است. با این حال، با ظرافت و لمس کوچک، Coetzee اجازه می دهد تا لوری برخی از نگاه های انسانی. من لوئی را نابهنگام می بینم، اما با پیشرفت رمان، من می توانم به افزایش روحیۀ مرگ و میر و کوچک بودن آن - اعمال خیرخواهانه دست یابم. من مطمئن نیستم که در اصل من این کتاب ها را تنها 3 ستاره داده ام. در حالی که دردناک برای خواندن - شخصیت لوریج هر دو جذب و دفع می کند - این یک رمان غم انگیز است، به زیبایی نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
وای کتابی است که جنبه های واقعیت آپارتاید آفریقای جنوبی را نشان می دهد و در عین حال یک سفر از طریق شرایط انسانی است. شخصیت های اصلی SA £ دیوید لوری - یک مرد میانسال، معلم universitário که عقب کار خود را از دست می دهد با یک دانشجوی جوان درگیر شد - و دخترش لوسی که در یک مزرعه کوچک زندگی می کند. عقبی از دست دادن کار، دیوید را برای مدت زمان با لوسی و هر دو SA £ vÃtimas از یک رویداد خشونت آمیز در رابط £ که divergently واکنش نشان می دهند، که رابطه خود را تحت تاثیر قرار خواهد زندگی می کنند. à ‰ یک داستان تلخ و سنگین، که نشان دهنده تنش های نژادی و فرهنگی در آفریقای جنوبی و کالبدشکافی مواضعی است که می تواند انجام شود و انتخاب شما می توانید به صورت یک mudança را، رو به یک واقعیت جدید و ameaç آن به عنوان داستان در یک پروسس بسیار روشن و مستقیم و در یک لحظه خشک و محکم مطابق با تردید بودن شخصیتها گفته شده است. من کتاب را دوست داشتم، اما هیچ ارتباطی با آن نداشتم تا بتوانم بگویم که من خیلی دوستش داشتم. با وجود این حوادث، من نمی توانستم با شخصیت لوسی، که به نظر می رسید کمی در انعطاف پذیری خود را به نظر می رسد، همدردی. من نمی دانم که آیا وضعیت او به عنوان یک نوع انعطاف پذیری دیده می شود، اما من نمی توانستم آن را احساس کنم. من همدلی بیشتر برای شخصیت دیوید، با £ evoluçà خود احساس در سراسر روایت، transformaçà £ چیزی است که ما در نظر تا حدودی redentora.Coetzee نوبل در سال 2003 به دست آورد و Desgraça جایزه بوکر در برنده 1999 و بخشی از چندین فهرست از کتابهای خواندن است. شاید در زمان مناسب آن را به درستی درک نکردم، اما هنوز ارزش خواندن دارد. - (...) به نظر من، آنچه اتفاق افتاد به من فقط به من مربوط است. در زمان دیگری، در جای دیگر، شاید بتوان آن را یک موضوع عمومی دانست. اما در این جا، در این زمان، این نیست. این کار من است، فقط من. - و به چه محلی شما اشاره کردید؟ - آفریقای جنوبی - من موافق نیستم من با آنچه شما انجام می دهید موافق نیستم (...) شما فکر می کنم، شاید، که آنچه در اینجا اتفاق افتاده یک آزمون بود: اگر شما یادداشت خوب، شما یک دیپلم افتخار و امن رفتاری برای آینده، و یا یک قرص برای colocares بالای درب که fará با گرفتن طاعون بدون حمله به شما منتقل می شود؟ این چطور کار انتقام می کند، لوسی. انتقام مانند آتش است. هر چه او بیشتر بخورد، گرسنه تر می شود.

مشاهده لینک اصلی
من امروز غمگینم. پس از خواندن JM Coetzees @ Disgrace @ به پایان رسید. چگونه می توانم هر چی دیگری باشم؟ اما غم و اندوه قطعا ارزش تجربه است. @ Disgrace @ برای همه نیست، شاید تنها برای چند نفر باشد، اما برای کسانی که با شخصیت اصلی، دیوید لوری یا شخصیت دیگری در صفحات آن ارتباط برقرار میکنند، چیزی شبیه جادویی است که اتفاق می افتد: یک اتصال فیزیکی با واقعی این چیزی است که @ Disgrace @ چنین کار قدرتمندی از داستان می دهد - واقعیت شخصیت های آن. هیچ چیز در کتاب رضایت بخش نیست زیرا زندگی خود رضایت بخش نیست. Coetzee می تواند انتخاب هایی را انجام دهد که @ Disgrace @ را خوشحال کرد و به راحتی کار تأیید کرد، اما او @ Disgrace @ true را انجام داد و بدین ترتیب مطمئن شد که تنها چند نفر می توانند از کلماتش قدردانی کنند و حتی کمتر می توانند راه سخت خود را از طریق @ Disgraces @ painful message. @ Disgrace @ یک کار زیبا، وحشیانه و متین است که سیستم من را ترک نخواهد کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ننگ


 کتاب شاهین مالت
 کتاب ملاقات در سامرا
 کتاب در راه
 کتاب راه آخرت (راهی که همه می روند)
 کتاب گور به گور
 کتاب ارباب حلقه ها (جلد اول)