کتاب منم کلودیوس

اثر رابرت گریوز از انتشارات ناهید - مترجم: فریدون مجلسی-برترین رمان ها

در قرن اول قرن نوزدهم در رم و به عنوان یک یادداشت های خودآموز نوشته شده است، این داستان رنگارنگ از زندگی امپراتور روم کلودیوس به عنوان یکی از کلاسیک مدرن داستان تاریخی است. از نظر فیزیکی ضعیف و مبتلا به لکنت زبان، کلودیوس در ابتدا از بین رفته و به عنوان یک فریبکار رد می شود. او توسط خانواده سلطنتی خجالت زده به زمینه امور امپریالیستی تبدیل می شود، او به عنوان یک محقق و مورخ تبدیل می شود، در حالی که درگیری های قصر و قتل او را احاطه کرده است. کلودیوس در حال تماشای این درامها از فراتر از چشم عموم، فرار از ظلم و ستمی که نسبت به بقیه خانواده سلطنتی توسط اعضای خود اعمال می کند و برای امپراتور رم در ال.ای.


خرید کتاب منم کلودیوس
جستجوی کتاب منم کلودیوس در گودریدز

معرفی کتاب منم کلودیوس از نگاه کاربران
با خواندن Everitts اختراع اخیر آگووث و چسباندن به HBOs رم، من به این رمان کلاسیک تبدیل شده ام تا احساسات آگوستوس و زمان او بیشتر شود. دو سوم از این رمان، که شامل ادارات آگوستوس و تیبریوس می شود، تحت تأثیر نفوذ لیویا قرار دارند، که نفوذ آن را به دوران کالجولا گسترش می دهد. در مقابل، بیوفیلم Everitt از بین می رود لیویا می گوید که شرور و مشاور دوستدار اگر نه بیشتر از یک شریک جنسی) به آگوستوس. Everitt با کلمات و پانویس های دقیق، آنچه را که شناخته شده است و آنچه غیر از آن است، جدا می کند. او می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد که لیویا در پشت مسمومیت و مانند آن است که برای او همراه شده است. با این حال، گوواس یک تون از شواهد حقیقی را ارائه می دهد که نشان می دهد لیبیا نه تنها یک مسموم کننده بلکه مرکز قدرت در هر دو دولت آگوستوس و تیبریوس است. او به وضوح انگیزه ای برای مسمومیت و اختلال در ارکستر داشت و تنها منافق واقعی از آشفتگی خانواده بود. گاو در اواخر رمان، یک واقعه تاریخی را به ما می گوید (من این را نفهمیدم و آن را چک کردم) درباره پدر و مرگ او. این به تنهایی صحنه را تنظیم می کند. نقاشی ها، در توصیف Germanicus و نحوه تریبیوس آن را درک می کنند، به ما یک تصویر کامل از دنیای تیبریوس می دهد. ظلم او فریب طبیعت نبود. شانس این است که یک مادر بدون وجدان، بچه ها را مانند او خواهد کرد و از این رو ما تیبریوس داریم. ما همچنین کالیگولا جوان، همچنین یک محصول از مشاوره مادربزرگش را می بینیم، رشد می کند و از سوزاندن خانه عمویشان به جنایت های بزرگتر و جنجال برانگیز تر است. گراو در انتخاب کلودیوس، مورخ ماندگار، به عنوان صدای او است. او زندگی را به تاریخ در اینجا نفوذ می کند. در حالی که Everitt نمیتواند هیچ مدرکی برای پشتیبانی از این رندر پیدا کند، هیچ کدام از این نظریهها را رد نمیکند. گریو می گوید آنچه به نظر می رسد یک تصریح قابل اعتماد است که چگونه جمهوری به امپراطوری امولور تبدیل شد.

مشاهده لینک اصلی
در نهایت انجام شد من فکر کردم که چیزی بیشتر نخواهد بود. این کتاب باید در هر مورد به عنوان خوب به عنوان خوانده شده، در غیر این صورت آن را آزار خالص است، زیرا @ من، کلودیوس @ در واقع یک داستان نیست، بلکه یک رشته بی پایان از داستان های تاریخی است که تا حدی از لحاظ تاریخی اثبات شده، و گاهی اوقات فریبنده. در تقریبا 400 صفحه، چندین صد شخصیت با نام های پیچیده لاتین می آیند و می روند. این فریب خورده و مسموم شده، جرقه زده و شکنجه شده است. کل بسته به عنوان خاطرات امپراتور کلودیوس، اما به سختی ظاهر می شود. خیلی بیشتر در مورد زندگی و مرگ کل خانواده امپراتوری از جولیوس سزار به نام کلودیوس نامیده می شود. و به خوبی به عنوان بدون سخنرانی ادبی! وحشت در واقع، من می خواستم کتاب را پس از 50 صفحه از بین ببرم، زیرا من هیچ تمایلی برای حفظ شخصیت های درام نداشتم، اما بعد از آن، ماجراهای جذاب لیوویا، من را تحت طلسم خود قرار داده اند. از آن زمان خواندن تبدیل به نوعی از رابطه دوست داشتن نفرت بود. بخش وسط، عذاب خالص سومین سوم با حکومت کالیگولا با شکوه دیوانه و بی رحمانه بود که کاملا سرگرم کننده بود. در هر حال، رابرت گریوز یک کار حساس انجام داده است که اگر به خواندن آن سخت نباشد، به راحتی پنج ستاره را به دست آورد. کسی که انتظار دارد یک رمان تاریخی در اینجا ناامید شود. اما کسانی که می توانند در این آزمایش شرکت کنند، کارهای متفاوتی که هنوز هم تخیلی است که امپراطوری روم را با شگفتی و ظلم و ستم به ارمغان می آورد. PS: خواندن برای من مانند بیل بریسون بود، داستان کوتاهی از تقریبا همه چیز @ که در بعضی از لحظات از دست داده بودم چون خیلی دقیق بود. سوپر نوشته شده و سرگرم کننده اما پس از سی صفحه من تا به حال ده ده اول را فراموش کرده ام.

مشاهده لینک اصلی
من این را در طول سه هفته خواندم و با چندین نویسنده دیگر در باره آن صحبت کردم. (The Big Read II) این نوع خواندن آهسته و انعکاسی برای این کتاب مناسب است. شخصیت های تاریخی زیادی وجود دارد که بتواند پیگیری کند، و تنها کسی که با آنها مسموم شده است. جولیوس سزار تنها بیکس است، داستان واقعی این است که در مورد یک فلج بیمار است که نمی تواند قتل عام را قبل از اینکه او را امپراتور در 50 ساله رسیده است. (این یک اسپویلر نیست ... ما این را درست در کنار جلو و پیشگویی یاد می گیریم.) دیدار با Tiberius پیچ خورده و Caligula پیچیده تر. شما می توانید از این که چگونه آنها شهرت دیرینه خود را بدست آورده اید پیدا کنید. شما شروع به آرزو روزهای مادربزرگش، لیویا کنید، همانطور که کلودیوس به نظر می رسد. زمانی که می توانید مورخ را از طریق حجاب از داستان غریبانه خود ببینید، می بینید که لحظه ای سرگرم کننده است. لحظاتی وجود دارد که شما را در هنگام خنده خود در حالی که شاهد مرگ وحشتناکی است، غافلگیر می کنید، و شما تعجب می کنید که آیا تارانتینو از این کتاب یادداشت ها می گیرد. لحظاتي وجود دارد که فقط بايد نگاه کني. همسران در مورد بسته شدن سیاست و حیرت انگیز تغییر می کنند. شما قطعا این نمودار را می خواهید و این Href = @ http: //www.historyexplorer.net/؟ دیگر .... من یک نمودار کاراکتر در اینجا ساخته شده است.

مشاهده لینک اصلی
این مقاله را پس از خواندن زیستشناسی شگفت انگیز خودGoodbye به All That @ خریدم با این حال، فکر کردم هرگز به خواندن این داستان به ظاهر شدید تاریخی به دلیل 34 فصل، روایت طولانی (به عنوان مثال دو صفحه کامل، ص 222-223، بدون هر پاراگراف)، آن نام های بی شماری که من نا آشنا هستند و غیره را بخوانم. در ضمن، ما می توانیم ببینیم که گریوس خوانندگانش را با درنظر گرفتن مناسب گفتگو های پر جنب و جوش، سرگرم کننده یا آموزنده آشنا می کند. این داستان بر روی روم باستان، قطعا دانش گسترده خود را در مورد تاریخ رم و همچنین در مورد پیچیدگی های مربوط به خانواده امپراتوری و ارتباطات آن، یعنی، به سال A.D. 41 (درست بعد از ص 396)، پیشنهاد کرد. بنابراین، او از درک خود، ایده ها و حس شوخ طبعی نوشته است؛ احتمالا ما می توانیم بگوییم که می توانیم این داستان را به عنوان تاریخ در حال پنهان کردن بخوانیم، به عبارت دیگر، با توجه به خواندن خوانندگان خود برای لذت بردن از خواندن یا مرور این داستان ابتدایی یا پس از خواندن / مطالعه چیز واقعی (تاریخ ، رم باستان).

مشاهده لینک اصلی
من نمی دانم چه پیش می آید که در این زمینه شروع به کار کردم. چیزی به عنوان مقبره ای خسته کننده است، بعضی از کلاسیک های دیگر که اخیرا خواندید. یا چیزی شگفت انگیز، تنها بر اساس آشنایی من با Graves به عنوان یک شاعر (که هیچ معنایی ندارد، زیرا شاعر شگفت انگیز است). به هر حال، این کتاب انتظارات من را از آب بیرون کشید. جذاب از کلمه برو، این یک گزارش تاریخی ستاره ای از امپراتوری ابتدایی رومی است، که از طریق چشم امپراطور کلودیوس ناسنجار آن دیده می شود. برای همه کسانی که گفتگو ندارند و اغلب از زندگی راوی خود دور می شوند، هر صفحه ی آن پرچین است. بدون درک شخصیت های فردی امپراطوران، آسان است که آنها را با هم ترکیب کنند. اما گریوس یک نگاه اجمالی به افراد واقعی و خاص و دلایل اینکه آنها رم را به یک کاهش شدید هدایت کرد. این به راحتی یکی از بهترین کتاب هایی است که من امسال خواندم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب منم کلودیوس


 کتاب زن های عاشق
 کتاب آتش کم فروغ
 کتاب مشتی غبار
 کتاب باری دیگر برایدزهد
 کتاب لطیف است شب
 کتاب مزرعه ی حیوانات