کتاب مشتی غبار

اثر اولین وو از انتشارات پیام امروز - مترجم: ابراهیم یونسی-برترین رمان ها

با زرق و برق و حقیقت، یک دسته از گرد و غبار طیف مشخصی از زندگی انگلیسی است که در آن تمام شخصیت ها پول دارند، اما تقریبا هیچ مدرک دیگری وجود ندارد. به طور قاتلانه، آن را نشان می دهد شکستن یک ازدواج در حاکمیت لندن، جایی که همسر ارادت از خستگی پایدار رنج می برد، و تبدیل شدن به مظهر انگیز اجتماعی و ناهار خواندن حرفه ای. پس از هفت سال ازدواج، بانوی زیبا Brenda Last با زندگی در Hetton Abbey، عمارت Gothic که غرور و شادی شوهرش تونی است، خسته شده است. او با جان بویر سوئیسی کم عمق روبرو می شود و تونی را برای مجموعه بلغاریا ترک می کند. Evelyn Waugh در یک رمان که ترکیبی از تراژدی، کمدی و افسون وحشی است، بی نظیر از خلق و خوی غیر مسئولانه نسل دیوانه و استریل بین جنگ ها را دربر می گیرد.


خرید کتاب مشتی غبار
جستجوی کتاب مشتی غبار در گودریدز

معرفی کتاب مشتی غبار از نگاه کاربران
من مجبور شدم از فیزیکی این کتاب را در برابر این دیوار چند بار در سراسر داستان متوقف کنم. این واقعیت که آن را نه افسرده مشکل نیست؛ مشکل این بود که من می خواستم یکی از شخصیت های اصلی را در هر صفحه خفه کنم.

مشاهده لینک اصلی
این در دهه 1930 نوشته شده بود و جالب بود که چگونه دیدگاه ها و رویه های قانونی از آن زمان تغییر کرده است. آن را بین طنز و فاجعه تقسیم می شود و زمانی که تغییر تنظیمات یافت شد، آن را کاملا شگفت انگیز یافت. احتمالا باید آینده را ببیند!

مشاهده لینک اصلی
تونی در سالن های گوتیک Hetton نامعلوم است که همسرش در رابطه با آقای آقای Beaver است. هنگامی که فرزندشان میمیرد، برندا تصمیم میگیرد تا او را طلاق دهد و تونی تصمیم به تبدیل شدن به یک اکسپلورر می کند. واقعا هیچ گاه گناه نکردم ... مدتها بود که من این کار را انجام دادم، من خیلی مشغول عصبانی شدن در وحشتناک برندا و مجموعه ی اجتماعی انگلی بودم، اما زمانی که من آن را انجام دادم، یک شادی بود. من فکر نمی کنم که هرگز فراموش نکن که تونی تلاش می کند که بومیان را با موش های دایره ای رشوه بگیرد، و تنها موفق به وحشت زدن آنها می شود. پایان دادن به تراژدی کمیک است، دلهره آور اگر آن را خیلی خنده دار نبود.

مشاهده لینک اصلی
Wasnt توسط نیمه دوم متقاعد شده است. فکر می کردم که جایگزین شدن با بقیه کتاب بهتر است. در این زمان خاص، تصویر انسان شناختی این گروه خاصی از مردم را دوست داشتم و بارها آن را به من زد.

مشاهده لینک اصلی
- از شام 16. آیا هنوز آزاد هستی؟ خوشحالم افکار دوم همیشه بهترین است Brenda.این تبادل کوتاه از طریق تلگراف بین آقای Beaver وher ladyship @ Brenda Last می تواند نقطه عطفی در این رمان است، که در سال 1934 نوشته شده است. در حالی که خواندن این متن، من به نظر می رسید که همان محوری و مخالف امروز، از طریق نوشتار اتفاق افتاد. آیا شما چنین فکر می کنید؟ مطمئنا، خانم Last می تواند @ the second thoughts @ tex را در حالی که Beaver معاصر تنها 25 ساله داشته باشد، احتمالا به صورت textedr شما هنوز آزاد @ کنید. اما هنوز هم در سال های هفتاد و نه خیلی تغییر نکرده است. به هر حال ما یک کتاب داریم که اگرچه در سال 1930، زنا در مورد رفتار زناشویی مورد استفاده قرار می گرفت، با استفاده از واژه های با اعتماد به نفس مانند @ negroes @ و @ moor @ (ووه همیشه بخشی از استعمار ارتجاعی را بازی کرد) و داشتن فصل هایی به نام،Du CÃ'tà © de chez Todd @ ممکن است در نظر گرفته نشده باشد. در بعضی از نقاط. دو راه برای نگاه کردن به @ Handful of Dust @ وجود دارد. از یک طرف، ما نمادین را شامل مراجع مستقیم یا غیرمستقیم به TS Eliot، ارنست همینگوی، مارسل پروست، چارلز دیکنز، فروپاشی یک اشرافیت خاصی در انگلیس می دانیم. منتقد واقعی ادبی، ساعت ها سرگرم خواهد شد در این مورد، بحث در مورد اهمیت این و آن، اما آن مورد من نیست. من از رمان نگاه می کنم. چیزی که خوانده ام خوب است، اما خیلی خوب نیست. در این رمان، لحظات غیرقابل تحسین کمیک وجود دارد، به ویژه آنهایی که حضور یک کودک کوچک را به وجود آورده است. سپس ما موقعیت های خنده دار را با دوئل قابل احترام از رقصندگان @ حرفه ای @ و طرح فوق العاده ای از شخصیت به نام شاهزاده جنی عبدال اکبر موقعیت های خنده دار. زبان بسیار لذت بخش است و بیشتر گفتگوها کمال خالص هستند، در فویل فریبندگی قابل قبول پیچیده شده اند. اما من فکر می کنم که برخی از کمالات نیز وجود دارد. به عنوان مثال یک لحظه کپی شده و پر از شگفت انگیز از @ Barry Lyndon توسط Thackeray شامل سقوط از یک اسب است که احتمالا لطفا یک منتقد ادبی دلسرد کننده. لطفا آن را بیابید و به من اطلاع دهید که در مورد این @ cover @ unstated فکر کنید. علاوه بر این، دوست داشتم کار خوبتری در کل کاراکترهای شخصیت پیدا کنم، هر چند که من می دانستم که وو در مورد این موضوع اهمیتی ندارد. در نسخه ی من این رمان نیز جایگزین دیگری است که وی بعدها هنگام خواندن آن نوشته شد ویرایشگر آمریکایی، اما منتشر نشده است. خوب، در صورتی که این جایگزین را روی کپی خود ازA Handful of Dust @ بگذارید، خودتان یک امتیاز بگیرید: از آن جلوگیری کنید. آن را کاملا غیر ضروری و نوشته شده در هلتر skelter. پایان اصلی این رمان بسیار درخشان است و باعث می شود که این رمان را با لبخند تلخ و شیرین بر روی صورتتان بگذرانید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مشتی غبار


 کتاب اوهام
 کتاب باری دیگر برایدزهد
 کتاب ملاقات در سامرا
 کتاب برهنه ها و مرده ها
 کتاب ننگ
 کتاب کاری