کتاب مزرعه ی حیوانات

اثر جورج اورول از انتشارات آموت - مترجم: عباس زارعی-برترین رمان ها

مزرعه‌ی حیوانات داستان حیوانات «مزرعه‌ی اربابی» است که به رهبری خوک‌ها علیه آقای جونز، صاحب مزرعه، شورش می‌کنند و او را از مزرعه بیرون می‌اندازند تا از زیر یوغ انسان‌ها خارج شوند و آزاد زندگی کنند. اما پس از چندی یکی از خوک‌ها قدرت را در دست می‌گیرد و استبدادی نو در مزرعه حاکم می‌کند. جورج اورول این کتاب را در سال 1945، درست پس از جنگ جهانی دوم، نوشت و منتشر کرد. او در این رمان استبداد طبقه‌ی حاکم شوروی را نقد می‌کند و در خلال داستانی نمادین نشان می‌دهد که قدرت چگونه می‌تواند حتی عالی‌ترین و ناب‌ترین آرمان‌ها را هم به فساد بکشاند. اورول در سال 1947 مقدمه‌ای بر نسخه‌ی چاپ اوکراین مزرعه‌ی حیوانات نوشت که در این نسخه‌ی فارسی به عنوان پیشگفتار آمده است.


خرید کتاب مزرعه ی حیوانات
جستجوی کتاب مزرعه ی حیوانات در گودریدز

معرفی کتاب مزرعه ی حیوانات از نگاه کاربران
* خواندن اول: 2017 ژانویه 15 * خواندن دوم: 2017 ژوئن 16 @ مزرعه حیوانات @ افسانه ساده از ارزش های بزرگ simbólico هجو سیاست های روسیه سوسیالیستی سابق است. آره کتاب فقط بزرگ است، و آنچه آن را خیلی خوب فراتر از طرح ساده و ایده مقایسه بخش های مختلف از چهره های جامعه و تاریخی با حیوانات مختلف، پس زمینه عمیق خود است، و چگونه، با وجود داشتن شده است در زمان های مختلف نوشته شده است، می توان آن را به جامعه ما اعمال actual.Orwell ارائه یک مطلب ساده و کوتاه اما بسیار مهم است، به نوبه خود با مسائل اولیه و قابل توجه است. توضیح می دهد پدیده های پیچیده را در یک راه قابل فهم تر و که در چند صفحه به دست آورد، در بندان مزرعه lector.En یا سیگنال ± جونز، حیوانات آنها ناراضی هستید با زندگی خود، و پس از وحی نبوی برای خوک های بزرگ، یک انقلاب برنامه ریزی شده است. پس از آن، انقلابی که به وسیله خوک انجام می شود، هوشمندانه ترین و تواناتر است و با «بار» فکری مقابله می کند. پس از انقلاب یک سری از احکام € \"supuestamenteâ €\" از تعرض مصون حاکم بر رفتار و وحدت حیوانات تصریح شده است. موارد زیر پیشنهاد شده است: (ببخشید ترجمه من، اما من آن را در زبان اصلی به عنوان خوانده) .1.- همه چیز است که می رود بر روی دو پا همه چیز enemigo.2.- است که می رود بر روی چهار پا، یا بال دارد است، یک حیوانات amigo.3.- deberán حیوانات ropa.4.- استفاده نمی کنند، در حیوانات camas.5.- dormirán نمی کنم هیچ حیوانات عمومی beberán alcohol.6.- خواهد animal.7 به قتل برساند. - همه حیوانات iguales.Poco کمی، و بخاطر عطش پی در پی به قدرت، می بینیم که این احکام خراب، تغییر به نفع کسانی که regÃan و متوجه شده که چگونه، کم کم، هر ایده آل ابتدا برنامه ریزی شده حل شده است برای فساد کسانی که کنترل دارند @ Animal Farm @ داستان انقلابی است که اشتباه رفت. این رمان را می توان به عنوان تحلیل تاریخی علل شکست کمونیسم یا به عنوان یک داستان شناخت. در هر صورت، می گوید یک داستان بسیار خوب است که از آن به عنوان که طبیعت بشر و تنوع جلوگیری مردم برابر و شاد، و یا حداقل به همان اندازه شاد بودن. @ همه حیوانات با هم برابر هستند اما برخی از حیوانات برابر بیشتر از دیگران است. @

مشاهده لینک اصلی
به سادگی PERFECT !!!!! ضروری در میان ملزومات. از آن دسته از کتاب هایی است که در حالی که شما آن را می خوانید متوجه می شوید که یک شاهکار است. من فکر می کنم آن را حتی بیش از @ 1984 @ دوست داشتم. بالای کتاب همراه با یک پرولوگ نوشته شده توسط اورول خود، که یک جواهر معتبر است. باید خواندن آن را واجب کند. در آن به نظر می رسد یکی از معروف ترین نقل قول از جورج اورول و که من خیلی دوست دارم: @ اگر آزادی به معنی چیزی است، حق دارد به دیگران بگویید که شما نمی خواهید به شنیدن @. من می توانم درباره این کتاب در وبلاگ صحبت کنم. از آن زمان که نمیتوانید نوشتن را متوقف کنی ... و من هیچ چیز را حساب نمی کنم !! برای دیدن آن در وبلاگ: http: //unablogueraeventual.com/rebeli ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب عالی! این داستان کاملا با آنچه که امروز با دولت ما اتفاق می افتد، هماهنگ است.

مشاهده لینک اصلی
همه ی بررسی های من را در اینجا پیدا کنید: http://52bookminimum.blogspot.com/ بنابراین به نظر می رسد کلی این را در دبیرستان بخوانید و از آنجایی که او عجیب و غریب است، 2-ستاره ی ستیزه جویی. من می گویم HELL NAH به این دلیل که همه ما می دانیم که مغز واقعی در پشت این بررسی ها است - DUH - ME، MITCHELL، BOAR. من نمی خواهم زمان زیادی را صرف این کار کنم - به این دلیل که فقط یک سر هستم و با استفاده از یک نوع انعطاف پذیر مانند این برای رسیدن به صفحه کلید می توانم استفاده کنم. . . (به هر حال - به لطف خداحافظی، برای ترک «کامپیوتر» برای من امروز.) به سادگی آن را با موارد زیر ترک کنید. . . . â € œ همه حیوانات برابر است، اما برخی از حیوانات برابر از دیگران است. €\nخوک ها حکومت می کنند انسانها خسته میشوند میچل!

مشاهده لینک اصلی
موجودات بیرون از خوک به انسان نگاه کرد، و از انسان به خوک، و از خوک به انسان دوباره؛ اما در حال حاضر غیر ممکن بود که بگوییم که چه چیزی بود. من این را کوتاه می کنم. این یکی از آن کتابهایی است که هر کس باید حداقل یکبار بخواند. این جامعه امروزه کاملا توصیف می کند، حتی اگر 70 سال پیش نوشته شده بود. کتاب براق که نشان می دهد چگونه بزرگ از یک نابغه اورول بود، و من قطعا به عقب بر گردیم به آن را بارها و بارها خواند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مزرعه ی حیوانات


 کتاب چهره مرد هنرمند در جوانی
 کتاب آوای وحش
 کتاب قلب ، شکارچی تنها
 کتاب ارباب حلقه ها
 کتاب خشم و هیاهو
 کتاب گنج نامه: داستان های گنج نمکی