کتاب مامور سری

اثر جوزف کنراد از انتشارات بزرگمهر - مترجم: پرویز داریوش-برترین رمان ها

در سالهای اولیه بیستم در لندن و با تلاش واقعی برای انفجار رصدخانه گرینویچ، The Secret Agent یک بررسی پیچیده از انگیزه و اخلاق است. شخصیت عنوان، آدولف ورلوک، قطعا جیمز باند نیست. در حقیقت او و دایره او از خرابکارهای ناسازگار، جاسوس نیستند، بلکه تروریست ها هستند، که کمتر توسط آرمان های سیاسی هدایت شده اند، از جمله احساسات بی رحمانه و نفرت های نامعقول. Verloc به راحتی به ازدواج ظاهری رسیده است. زندگی خانوادگی به او یک پوشش محترم می دهد، در حالی که همسرش امیدوار است در برخورد با برادر ناتنی او Stevie کمک کند. در عوض Verloc شامل Stevie در یکی از طرح های انفجاری خود است، عمل که باعث خشونت، قتل و انتقام می شود.


خرید کتاب مامور سری
جستجوی کتاب مامور سری در گودریدز

معرفی کتاب مامور سری از نگاه کاربران
برای همه اشخاصی که از این رمان (پیشگویی و بعد از کلمه) استفاده می کنند، این رمان را از بین می برد که در یک دنیای پس از 9/11 و هرج و مرج معمولی، آن را شگفت انگیز می کند، . این داستان تروریستی نیست. اگر هر کدام از اینها یک حساب کاربری از فضاهای مجاز توسط اعمال و افکار ترور باشد. تنها اقدام واقعی تروریستی خارج از صفحه اتفاق می افتد و بخش عمده این کتاب با تباهی پر از هر کسی که درگیر آن است، راز (Triple ... Quadruple؟) Agent Verloc و همسرش، خانم Verloc، به سقوط، جنون عادی . اگر تا به حال کار بر روی ظلم شرارت وجود داشته باشد، این کار باید کرد. همچنین به خاطر داشته باشید که برای تفسیر موضوع کتاب و تروریسم، خشونت که واقعا رخ می دهد، کاملا شوم است و برای تقویت منافع مردم در موقعیت های بالای قدرت است. راه آن مبهم تر از نظر علمی است. Conrad در نفوذ همه زوایای تاریک طبیعت ما، کسانی که از رودخانه ها به آخرین جهنم انسان پیروی می کنند و یا آنکه پریشانی پیچیده را در مورد پوچی ترکیب می بیند، همه چیز را که آن را احاطه کرده مجرمان را به حاشیه بی گناهی - چه چیزی تبدیل به جنایی است. همه فلسفه سیاسی و لفاظی را رد کنید. از این برای آن چیزی که از آن لذت می برید لذت ببرید، یک داستان مخرب از تباهی به دندانه ای که در آن ما یک بار گفته شد که انسان گرگ به انسان است.

مشاهده لینک اصلی
با وجود نامش، این یک نوع داستان جیمز باند نیست. اول از همه، آن را در 1880s لندن و شامل یک گروه کوچک از آنارشیست اغلب بی اثر است. ثانیا، ویژگی اصلی اصلی @ secret agent @ تنبلی است! کنراد ما پرتره های فوق العاده ای از این مردان ناراضی را به ما می دهد، که هر کدام از دلایل مختلف ناراضی هستند و همچنین بقیه خانواده های ولوو. همانطور که من این را مطالعه می کردم، من احساس می کردم احساس deja vu. من می دانستم که من قبلا هرگز این را خوانده بودم، اما جنبه های خاصی برای من بسیار آشنایی داشتند و در یک بخش مهمی که پیش از آن می دانستم چه اتفاقی می افتاد. در نهایت متوجه شدم که آلفرد هیچکاک یکی از فیلم های ابتدایی او - Sabotage را بر روی این کتاب گذاشته است! من یک طرفدار بزرگ از هیچکاک هستم (و بیش از یک بار خرابکاری را دیده ام)، اما اگرچه فیلم او کاملا هیجان انگیز است (حتی هیجان بیشتری نسبت به کتاب)، شخصیت های Conrads را ضبط نمی کند و کاملا متفاوت است (و بیشتر متعارف). این کتاب ویژگی شخصیت های پیچیده و انگیزه ای است که شاید آرام تر و کمتر هیجان انگیز است، اما با من باقی می ماند.

مشاهده لینک اصلی
رمان جنون در زمان ناامیدی. در عین حال نقد سخت و تند و تیزانه آنارشیسم و ​​تروریسم. کنراد یک رمان بمبگذاری در باره پرتاب بمبها را تولید کرد، یا بهتر است به گفته پاتریک ریلی، نماینده مخفی، متن تروریستی و همچنین متن در مورد تروریسم است. @

مشاهده لینک اصلی
بسیار لذت بخش است! آنچه که بیشتر من را تحت تأثیر قرار داده است، تسلط کنراد در نمایش مجموعه ای از مؤلف است که داستان ما را به ما بگوید که در آن، به نظر می رسد که درجه تیزهوشان با طبقه اجتماعی همراه است. اما آیا Verloc، یا همسرش، یا Ossipon، یا پروفسور یا سرپرست گرما، هر کدام کاملا و با تمام نیازهای فوری خود مواجه می شوند، تصور می کنند که هر چیز دیگری به تصویر او از جهان مربوط می شود. تراژدی تلاش های وین برای تغییر مسیر زندگی اش است - با طنز، طنز و فاجعه، با صدای 100 سال پیش می توان به وقایع اشاره کرد نسخه من: کتاب های صوتی توسط David Threlfall خواندنی

مشاهده لینک اصلی
یک نظر / امتیاز را در یک نقطه می گذارم، نمی توانم به آن برسم ... به عنوان یک استخوان خشک می شود. به خوبی نوشته شده است، اما منحصر به فرد توصیفی و دقیق برای آنچه که در حال حاضر نیاز دارم. خطا در اینجا من، نه نویسندگان است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مامور سری


 کتاب پیرامون اسارت بشری
 کتاب پل سن لوئیس ری
 کتاب هندرسون شاه باران
 کتاب در راه
 کتاب دنیای قشنگ نو
 کتاب لرد جیم