کتاب قلب ، شکارچی تنها

اثر کارسن مک کالرز از انتشارات افق - مترجم: شهرزاد لولاچی-برترین رمان ها

قلب،‌ شکارچی تنها، اولین رمان تحسین برانگیز کارسن مک کالرز زمانی به چاپ رسید که نویسنده تنها بیست و سه سال داشت؛‌ نویسنده‌ای که نیمی از بدنش در سی و یک سالگی به طور کامل فلج شد و تا مدت‌ها،‌ تنها یک انگشت او برای تایپ مطالبش حرکت می‌کرد. رمان او روایتگر زندگی جان سینگر، مردی کر و لال و تنهاست. او در جمع افرادی متضاد حضور دارد که رازهای خود را برای او می‌گشایند و سینگر،‌ زندگی ملال‌آور آن‌ها را چنان دگرگون می‌کند که هرگز به فکر خودشان هم نمی‌رسید.


خرید کتاب قلب ، شکارچی تنها
جستجوی کتاب قلب ، شکارچی تنها در گودریدز

معرفی کتاب قلب ، شکارچی تنها از نگاه کاربران
چگونه مرده ها می توانند واقعا مرده باشند، در حالی که هنوز در روح کسانی که پشت سرشان هستند زندگی می کنند؟ چه چیزی در مورد این کتاب می گوید؟ یک کلاسیک در ارتفاع برای کشتن یک Mockingbird. در واقع، برای من برتر است. به همه کسانی که از کتاب هارپر لی لذت می برند، به شما می گویم که قلب یک شکارچی تنهایی است که شما را به هیبت می اندازد. این کتاب در مورد شخصیت های خود، در مورد آنچه آنها هستند، چه رنج می برند، چه آنها زندگی می کنند، چه چیزی از دست دادن و سعی می کنند. نادیده گرفتن، گوش دادن، کسانی که در جنگهای داخلی مبارزه می کنند در حالی که در روز لبخند می زنند، تنها کسانی هستند که امید را به عنوان ارزشمند ترین دارایی خود حفظ می کنند؛ کسانی که به دنبال عشق و زمانی که آنها بر این باورند که گرفتن تمرینات کم کم دست، جیغ با قلب و نه با دهان، کسانی که بیش از حد مطمئن شوید و منجر به برتری دانش، همه آنها قهرمانان رقص سازمان یافته توسط کارسون McCullers است. آنها رقصنده که سعی کنید به فرار از تنهایی نقاط جمعیتی بدون دانستن که ترک تنهایی روح با ریشه های آن زمانی که هر چهره عمومی که می بینید یکی از شما می خواهید encontrar.The قلب یک شکارچی تنها با تنها یک میل است. برای پیدا کردن برخی از راحتی پایدار در آغوش یکدیگر را آتش ... رانده شده توسط یک گرسنگی شدید به آغوش نور نئون، قلب یک شکارچی تنهاست زمانی که هیچ نشانه ای از عشق در sight.Párrafo کنار گذاشته برای شفت داستان: جان خواننده. جان سینگر، مرد ناشنوا که به همه گوش می دهد جان سینگر، که خاموش است که صحبت نمی کند اما همیشه درک می کند. کسی که در یک روستا به عنوان یک موجودیت عاطفی دروغین، نوعی خدایی است که به چشمانش نگاه می کند و از آنها نمی خواهد که قبل از او زانو بزند. کسی که برای عذاب خودش می میرد، در حالی که باید کسانی را که سکوت خود را به عنوان یک پاسخ کاملا واضح بیان می کنند، بپرسند. کسی که برای همه احتیاج دارد، اما کسی که هیچ کس نگران او نیست. من به ندرت در مورد یک شخصیت به خوبی توسعه یافته، بسیار پیچیده و به طوری دقیق و دقیق مسلح شده است. کار فوق العاده است که نویسنده در زمان برای ایجاد یک کسی که قادر به بیش از محدودیت روایت به نشستن در کنار خواننده به عنوان یک طیف است که منعکس کننده متروک ترین بودن خود را است.

مشاهده لینک اصلی
این رمان سخت است که درباره این رمان صحبت کند که قبلا بارها و بارها گفته نشده است. کارسون مک کولرز به آرامی از طریق دنیای او حرکت می کند، به نفس ساکنانش پی می برد و همه ی ما را برای دیدن آنها آماده می کند. و ما می دانیم که آنها درست هستند و ما می دانیم که آنها واقعی هستند و ما از اینکه چقدر آنها را می شناسیم و چقدر آنها از یکدیگر آگاه هستند شگفت زده می شویم. جان سینگر، ناشنوائی ناشنوا، تبدیل به محور اطراف شخصیت های دیگر می شود و چرا که او ساکت است و هر کدام قادرند باورها و خواسته های خود را بر روی او قرار دهند. هر یک از نیازهای شدید باید درک شود و هر کس متقاعد شده است که خواننده همان مردی است که می تواند آنها را درک کند. به طرز وحشیانه ای، خواننده از همان دوست Antonopoulos خود استفاده می کند. به نظر من، میک، یک پرتو امید در این منظره بی نظیر است. او رویاهایی دارد که از بین نرفته اند، او موسیقی را دوست دارد، او دنیایی درونی دارد که می تواند از سرکوب شرایط او فرار کند. شخصیت های دیگر، Biff، Blount، Copeland، همه از رویای گذشته هستند. آنها قبلا می دانند که گذشته آنها آینده آنهاست و آینده آنها خام و یخ زده است. وقتی Micks آینده از بین رفته و دیگر نمی تواند بهinner room @ دسترسی پیدا کند، تخریب کامل است. به نظر می رسد کارسون به ما می گوید انزوا اجتناب ناپذیر است. شاید ما متعهد به اشتباه تفسیر و سوء تفاهم کردن یکدیگر هستیم و هرگز زمینه مشترک پیدا نمی کنیم که در سطح اساسی انسانیت ما پیوند ایجاد کند.

مشاهده لینک اصلی
این یک رمان جنوب آمریکا در دهه یا قبل از جنبش حقوق مدنی است. شخصیت مرکزی ناخوشایند ناشنوای تقریبا مقدس، خواننده است. داستان او ستون فقرات روایت را تشکیل می دهد که در آن داستان هایی از شخصیت های دیگر او به هم ریخته می شود. اینها شامل مینک کلی، است که با توجه به دغدغه یک دختر 13 ساله در رابطه با اواخر دوران افسردگی آمریکا برخورد می کند؛ دکتر کاپلند، دکتر شهرک بی نام @ negro @، که می داند که حقوق شهروندی برای مردمش در معرض افسردگی قرار دارد، اما نا امید و عصبانی است که تلاش های خود برای دستیابی به آن، بی فایده است. الکلی، جیک بلوند، کارنی که کمونیسم ایدئولوژیک باریک او را نیز ناامید و عصبانی می کند. Blount در بسیاری از موارد از همتای سفید دکتر Copeland است. تفکر آنها در بسیاری از سطوح مشابه است، اما جلسات ذهن آنها یک محصول مولد نیست. Biff Brannon صاحب یک رستوران محلی، نیویورک کافه است. او احتمالا همجنسگرا است، به عنوان ممکن است خواننده، که هم اتاقی آن Antonapoulis خاموش است در اوایل رفتن به دلیل رفتار ضد اجتماعی، متعهد به پناهندگی است. در اینجا یک روایت شگفت انگیز، تقریبا غیرقابل پیش بینی وجود دارد که در تجربه خواندن من نادر است. McCullers زمانی که او 21 ساله بود و 22 ساله نوشت. من فکر می کنم بزرگترین هدیه او به عنوان نویسنده، همدلی عمیق او برای شخصیت هایش است. این همدلی است که کتاب را جذابیت احساسی قوی می دهد. رمان عمدتا به عنوان تاریخچه ی ساده ای ارائه می شود. چند Flashbacks وجود دارد، اما McCuller آنها را حداقل نگه می دارد. این اقدام در یک شهر میلادی در جنوب غربی نامیده می شود که احتمالا میسیسیپی بین دو رویداد تاریخی متمایز است: وزیر دفاع انگلیس، چچن لای ها، در سال های 30 سپتامبر 1938 میلادی در آلمان مظنون آلمان نازی ها قرار گرفت و هیتلر از دانشکده لهستان خواست تا دسامبر 1939. اما این حوادث فقط به معنای فراهم کردن زمینه و تهدید فوری آنها به ملت است نه نگرانی عمده. این جنوب است. گرم، مرطوب، ماهرانه، حشره دار آمریکایی جنوبی. قلب یک شکارچی تنها یک کلاسیک است و من آن را به شدت توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
داستان مکالمه از بالاترین مرتبه، شخصیت هایی که در رشته های قلب قرار می گیرند و یک لحظه از غم و اندوه شدید که واقعا به شما می پیوندد، McCullers یک رمان نوشته که هرگز فراموش نخواهم کرد. همدردی که من با فقیری آشنایی داشتم آقای سینگر در مقیاس بود، یک نجیب شیرین و دلسوز، اما کسی که به نظرش شکننده است، دلش برای کسانی که نزدیک به او هستند، از جمله میک تام پسرانه که سعی دارد رشد سریع و شگفت انگیزی کند آینده چه چیزی را برای او نگه می دارد. با ناراحتی و اشتیاق همراه با گرده افشانی در گلو، جایی که همه چیز همراه با انعکاس عمیق زمان هایی که زمانی اتفاق می افتد، مبارزه برای قوم روزمره در شهر کوچک آمریکا است. این واقعیت که کارسون مک کولرز در سن 20 سالگی خود بود، زمانی که این نوشته شد، بلوغ را فراتر از سال های او نشان می دهد. فراموش نشدنی، و باعث دل درد شدید.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب کوچک عجیب و غریب است. برای چنین کلاسیک معتبر، به نظر نمی رسد که در راه سخنرانی های بزرگ در باره بشریت، نوآوری های فنی، صدای غیرمعمول بلاغت و یا حتی یک طرح جالب توجه باشد. من به John Steinbeck یادآوری شد، نه تنها به این دلیل که او و خانم مک کولرز هر دو نویسندگان آمریکایی میانه ای از قرن نوزدهم هستند که عادت های معمول مردم را با صریحا توصیف می کنند، که گاهی اوقات به زحمت دست می دهد، بلکه فقط به خاطر صدای احکام او و احساس نوشتن او. این کتاب با سرعت عجیب و غریب حرکت می کند که هرگز ریتم آن را پیدا نمی کند و یا شاید من نمی توانم آن را پیدا کنم. لحظات فردی قدرت قوی وجود دارد، بیشتر آنها با مایک برخورد می کنند که شخصیت جالب ترین (شاید تنها شخصیت جالب) در مجموعه کتاب است. در ابتدا، من ناراحت شدم و در نهایت من سرماخوردگیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلب ، شکارچی تنها


 کتاب سرخپوست می رود
 کتاب چهره مرد هنرمند در جوانی
 کتاب وداع با اسلحه
 کتاب کشتن مرغ مینا
 کتاب وداع با اسلحه
 کتاب مزرعه ی حیوانات