کتاب فارنهایت 451

اثر ری بردبری از انتشارات سبزان - مترجم: علی شیعه علی-برترین رمان ها

رایت برادبری، رمان "Fahrenheit 451"، تحسین شده در سطح بین المللی، استاد کار ادبیات قرن بیست و یکم در آینده ای بی دست و پا گیر است. گای مونتاگ یک آتش نشان است. کار او این است که کتاب هایی را که ممنوع است و همه نزاع ها و ناخشنودی ها هستند، بسوزانند. حتی Montag ناراضی است؛ در ازدواج او اختلاف نظر وجود دارد. آیا کتاب ها در خانه اش پنهان شده اند؟ اسلحه مکانیکی آتش نشانی که مسلح به یک زیردریایی کشنده است که همراه با هلیکوپترها همراه است، آماده است تا کسانی را که مخالف جامعه هستند، برای حفظ و خواندن کتاب ها رد کنند. رمان کلاسیک دودویی از یک آثار پسا سوادآموز، فارنهایت 451 در کنار اورول 1984 و جهان شجاع جدید هکسلی به عنوان یک پیشگویی از بردگی تمدن غرب توسط رسانه ها، مواد مخدر و انطباق است. پروس قدرتمند و شاعرانه برادبری، با نگاهی بی نظیر به پتانسیل تکنولوژی، برای ایجاد یک رمان که دهها سال از اولین انتشار، هنوز هم قدرت خیره شدن و شوک دارد، ترکیب شده است.


خرید کتاب فارنهایت 451
جستجوی کتاب فارنهایت 451 در گودریدز

معرفی کتاب فارنهایت 451 از نگاه کاربران
@ وجود دارد بیش از یک روش برای رایت کتاب @ (176). در @ Coda @ به Fahrenheit 451، ری بردبوری می گوید از نامه ای که از انتشارات دریافت کرد که می خواست یکی از داستان های کوتاه خود را در یک دبیرستان خواننده سردبیر حجم خواستار عبارات @ God-light @ وin در حضور @ از داستان او بود. او یکی دیگر از کتاب مقدس می نویسد که تغییرات را در اثر آثار تواین، ایروینگ، پو و دیگر نویسندگان کلاسیک، حذف کلمات، عبارات، استعاره ها به وجود آورد. او توضیح میدهد که حتی فارنهایت 451 توسط سردبیران پرخاشگر برای حذف کلمات @ hell @ و @ damn توضیح داده شده است. سپس نامههایی که از خوانندگان دریافت کردهاند، از او میخواهند تا برخی از داستانهایش را بازنویسی کند تا مناظر بیشتری از اقلیتها و زنان داشته باشد. فارنهایت 451 در مورد سرکوب کتاب ها است و چیزی که بیشترین وحشتناک در مورد ممنوعیت این کتاب است این است که توسط یک رژیم سرکوبگر تحمیل نشده است. این ناشی از خود مردم بود - مردم ناخوشایند مانند ویراستاران و خوانندگان که می خواهند داستان های برادبوری را تغییر دهند. من کمتر ترس از ممنوعیت مستقیم کتاب را از سانسور محرمانه تر برای تغییر کار نویسندگان دارم. پس از همه، ممنوعیت چیزی باعث می شود که ما بیشتر بخواهیم. یک چیز را ممنوع و یک بازار سیاه ایجاد می شود یک شبه. اما آن را تغییر دهید و هیچکس عاقلانه تر نخواهد شد. (Pun در نظر گرفته شده است.)

مشاهده لینک اصلی
© من encantó.Sà ارزش کتاب زمانی که بدون نیاز حتی به پایان رسید، من نمی تونم صبر کنید تا دوباره آن را بخوانید، دوباره و دوباره. چشمان خود را با شگفتی پر کنید - او گفت: \"او زندگی می کند، انگار می خواهید در ده ثانیه سقوط کنید. جهان را ببینید این فوق العاده تر از هر رویایی است که در کارخانه ها انجام می شود یا پرداخت می شود.\nمن می خواهم این کتاب استدلال می کند، در حالی که کتاب به عنوان بخشی از فرهنگ ما، نیاز به بیرون رفتن و زندگی می کنند، تماشا و بخشی از جهان را بدون اجازه می دهد آن را به همیشه باقی می ماند همان. من فکر می کنم بخش زیبایی از تماشای این است که به رسمیت شناخته شود که در پشت گنجینه های پنهان، پنهان کوچک برای کسانی که می دانند چگونه نگاه و پنهان پنهان است. من هم © N بخش فوق العاده ای است یک تماشاگر نیست، بلکه یک واقعیت partÃcipe و آن را چیزی magnÃfico.Me در عشق © نثر بردبری سقوط کرد، و هر دو به معنی HALLA © در این کتاب من هیچ کلمه سحر و جادو تنها در آنچه که کتاب می گویند، در نحوه متحد کردن جنبه های مختلف از جهان برای تشکیل مجموعه ای برای ما.

مشاهده لینک اصلی
اگر کتاب هایی درباره اهمیت کتاب ها را دوست دارید، باید این را بخوانید. تنظیم در آینده که در آن کتاب را غیر قانونی اعلام می شود، این داستان به دنبال یک مامور اتش نشانی، مرد، که نقش تنظیم آتش به تمام ادبیات است (نوع معکوس از نسخه ما از آتش نشانی!). اگر این امروز نوشته شده باشد، بدون شک این یک صفحه ای 900 صفحه است. همانطور که است، کامل، کوتاه، سخت ضربه با شخصیت های شگفت آور به یاد ماندنی. این یک کتاب غیرمعمول (به هر حال من) در یک کتاب بسیار کوچک است.

مشاهده لینک اصلی
در نهایت این کلاسیک را بخوانید! این به عنوان خوانده شده بسیار عالی و نه در همه سنگین (بر خلاف 1984 که در زمان من معلوم شد یک infumable کمی) .Fahrenheit 451 را نشان می دهد یک جامعه کاملا وحشیانه تحت سلطه تلویزیون و رادیو برنامه ها، که در آن مردم توانایی از دست داده اند بود دلیل خودشان را دارند و واقعیت را مطرح می کنند. این اولین رمان بردبری به خواندن بود و قطعا نمی خواهد آخرین، encantó و من واقعا آن را توصیه. این کتاب پر است از نقل قول های بزرگ است، اما یکی از من دوست داشت بود:  «وقتی از او می میرد، هر کس باید چیزی را پشت سر بگذارید، دکا پدر بزرگ من. یک پسر، یک کتاب، یک عکس، یک خانه، یک دیوار بلند یا یک جفت کفش. یا یک باغ کاشته شده. چیزی که دست شما به شیوه ای خاص لمس می شود، به طوری که روح شما به جایی می رود که وقتی می میرید، و وقتی مردم به آن درخت نگاه می کنند یا آن گل که کاشته شده است، آنجا خواهید بود. او گفت: \"مهم نیست که چه کاری انجام دهید، تا زمانی که چیزهایی را تغییر دهید که قبل از دست زدن به آن چطور بوده باشد، آن را به چیزی تبدیل کنید که مانند شماست پس از دست دادن دستان خود از آن. تفاوت بین مردی که فقط چمن و باغبان معتبر را برمی دارد، در نقطه ای قرار دارد. برش CA © سرعت همان نمی تواند وجود داشته است، باغبان وجود دارد برای siempre. خواهد بود '* تشویق ایستاده برای بردبری * (موسسات تحقیقات پ ± شیب)

مشاهده لینک اصلی
من خجالت کشیدم که چندین سال در مورد این کتاب شنیده بودم و حتی تلاش نکردم تا در مورد آنچه که این عنوان به آن اشاره شد، بفهمم. (برای کسانی که نمی دانند،Fahrenheit 451 @ دما است که در آن کاغذ کتاب آتش می گیرد و شروع به سوختگی می کند). به عنوان یک پسر که دوست دودوسی های اینچنینی را دوست دارد، احتمالا من این سالها را بخاطر داشته باشم اگر من فقط کت کتاب بخوانم و تحقیق کمی انجام دادم. برای من یک تنظیم دیستوپی مانند این یکی بسیار جالب است. این به ما می دهد که جامعه خودمان را مقایسه کنیم. همچنین به ما کمک می کند تا به طور منظم از چیزهایی که ما را به عهده می گیریم قدردانی کنیم. غم انگیز است که تصور کنید که دیگر قادر به خواندن کتاب دیگری نیستید. حتی غم انگیزتر است که فرد معمولی، در جامعه ما، اگرچه روزنامه نگاری امروز را از دست می دهد، خیلی از کتاب ها را از دست می دهد. اگر فردی بین خواندن یک کتاب یا گذراندن وقت در اینترنت انتخاب شود، فرد معمولی احتمالا سرگرمی را بر روی رایانه شخصی خود انتخاب خواهد کرد. ما به فردی مانند برادبوری نیاز داریم تا یک دیستوپی درباره اخراج رایانه های شخصی، تلفن های همراه، تبلت ها و دسترسی به اینترنت را بنویسیم. من شرط می بندم که داستان شامل یک جنگ خشونت آمیز با میلیاردها نفر است که برای خدای خود داده شده اند که حق مرور وب و یا شرکت در رسانه های اجتماعی را دارند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب فارنهایت 451


 کتاب اوهام
 کتاب بابیت
 کتاب لرد جیم
 کتاب گل آفتابگردان
 کتاب دل تاریکی
 کتاب راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها