کتاب سرود مقدس

اثر آین رند از انتشارات اطلاعات - مترجم: محمدسعید نوری نائینی-برترین رمان ها

در سرود، رند یک آینده ترسناک را بررسی می کند که در آن افراد هیچ نامی ندارند، هیچ استقلال و هیچ ارزش. برابری 7 تا 2521 در سایه های تاریک آینده زندگی می کند که همه تصمیمات توسط کمیته تعیین می شود، همه مردم در کالج زندگی می کنند، و همه ی آثار فردگرا از بین رفته اند. علیرغم چنین محیطی محدود، جرقه اندیشه و آزادی فرد هنوز در او سوختگی دارد - شور و هیجان که به او تعلیم داده شده است که گناهکار باشد. در جهان کاملا مسالمت آمیز، Equality 7-2521 جرات جدا شدن از گله - برای فکر کردن و انتخاب برای خود، برای کشف برق و عشق زن به انتخاب او. اکنون او به خاطر مرتکب گناه نهایی به خاطر مرگ شناخته شده است. در دنیایی که بزرگ ما در آن سلطنت می کنیم، او کلمه ی گمشده و مقدس را کشف کرده است. من.


خرید کتاب سرود مقدس
جستجوی کتاب سرود مقدس در گودریدز

معرفی کتاب سرود مقدس از نگاه کاربران
EGO آره منو بزار زباله، و نه نوع خوب از زباله یک ریشه برای گنجینه های قبل از آن گرفته شده دور.

مشاهده لینک اصلی
اگر کسی تا به حال نیاز به اثبات داشته باشد که رند، به جز نمونه ای کاملا شورش بشری، همچنین نویسنده ی وحشتناکی بود که کتاب هایش یک اختراع کامل کاغذ خوب است، پس باید پیش بروند و این قطعه ناهموار، زباله جای تعجب نیست که بسیاری از خوانندگان معتبر رند و پیروان مارک فلسفه خود (LOL) طرفداران Trump معتبر هستند. زباله های ارزشمند به عنوان ادبیات مطرح می شود.

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک کار ادبی، من واقعا از تجربه لذت بردم. اما وقتی فکر می کنم در مورد ایده هایی که آین رند تلاش می کند در این کتاب بیان کند، من چند اندیشه خودم دارم. در این رمان ما می توانیم یک نگاه اجمالی از فلسفه راندز، Objectivism، که در آن خلاصه (در یک روش بسیار نادر است که اعتبار فکری آن را سزاوار آن را نمی دهد) می تواند به عنوان یک که در آن فرد تنها، @ I @ باید نکته اصلی که ما به عنوان یک جامعه باید بر آن تمرکز کنیم. من اعتقاد دارم که ما باید فردگرایی را تشویق کنیم، اما بر خلاف رند، من فکر می کنم ما نمی توانیم و نباید آن را در گستره همبستگی و کمک به ضعیف تر در جامعه ما انجام دهیم. علاوه بر این، ما به عنوان یک نژاد، صفتی را نشان می دهیم که مجموع آن بیشتر از مجموع قطعات آن است. وقتی انسان با هم کار می کرد و با ذهنی یک حیوان اجتماعی بود، انسانها چیزهای زیادی را انجام دادند. اما هنوز، بسیار خوب و جالب است، حتی اگر من واقعا با آن همه موافق نیستم.

مشاهده لینک اصلی
از زمان اتمام فاضلاب، گاز و الکتریک: Trilogy Public Works که شامل یک خلاصه ای از 6 صفحه ای از Atlas Shrugged است، به معنای خواندن برخی از آین رند بود. اوه، و یکی از شخصیت ها Ayn Rand مجازی است که در داخل یک فانوس الکترونیکی وجود دارد. سرود گرامیداشت موضوع Randian آشنا: همه چیز خوب در مورد جهان از فردیت و آزادی شخصی حاصل می شود. هیچ چیز خاصی در مورد سرود وجود ندارد، اما بوی کمی مانند شرکت آمریکایی وجود دارد. و این را می توان در یک نشست خوانده شده است. اگر شما به عنوان Headhead یا Atlas Shrugged خوانده اید، هیچ نیازی به خواندن سرود ندارید. توصیه من: این کتاب را بخوانید در حالی که کار خود را با شرکت خود ترک کرده اید و همه اشکال انطباق را از بین می برید و همه چیز را بخوانید ... فقط خلاصه ای از اطلس شستشوی در فاضلاب، گاز و آمپر؛ الکتریکی به جای

مشاهده لینک اصلی
همانند هریسون برگنر و شماره دوازده به نظر می رسد درست مانند شما، این کتاب به بررسی احتمال ترسناکی از یک جهان که در آن همه برابر است، تا جایی که آزادی بیان، بیان، باورها و اخلاق ها از پنجره خارج شده است. حتی نام ها چیزی است که برای این جهان آینده از دست داده است، اما یک مرد تصمیم می گیرد خودش باشد - و قیمت نهایی آن را می پردازد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سرود مقدس


 کتاب لطیف است شب
 کتاب آوای وحش
 کتاب سرگذشت ندیمه
 کتاب منم کلودیوس
 کتاب تراژدی آمریکایی
 کتاب جنگل بزرگ