معرفی کتاب زن های عاشق

اثر دیوید هربرت لارنس از انتشارات نشر متیس - مترجم: افسانه قادری-برترین رمان ها

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ دوشنبه 22 آبان 1396
The novel tells of the relationships of two sisters, Ursula and Gudrun, who live in a Midland colliery town in the years before the First World War. Ursula falls in love with Birkin (a thinly disguised portrait of Lawrence himself) and Gudrun has an intense but tragic affair with Gerald, the son of a local colliery owner. This book is a sequel to The Rainbow, and contains some of the clearest statements of Lawrences beliefs. It contains much philosophical discussion and descriptions of the characters emotional states. and unconscious drives, and many of the ideas arc expressed through elaborate symbolism. The characters and relationships are probably based on those of Lawrence and his wife Frieda, John Middleton Murry and Katherine Mansfield.


خرید اینترنتی کتاب زن های عاشق
معرفی کتاب زن های عاشق
جستجوی کتاب زن های عاشق در گودریدز

معرفی کتاب زن های عاشق از نگاه کاربران
در بالا با کشتی فوری و متافیزیکی. زبان که فیزیکی و مضر است، اغلب بدگمانی است. چیزهای شگفت انگیز - در این زمان آن را غیر قابل انکار یافتم.

مشاهده لینک اصلی
â € œI من نفرت از آنچه که من، بیرون. من خودم را به عنوان یک انسان غافلگیر می کنم. بشریت یک دروغ بزرگ است و دروغ بزرگ کمتر از یک حقیقت کوچک است. بشریت کمتر، بسیار کمتر از فرد است، زیرا فرد ممکن است گاهی اوقات قادر به حقیقت باشد، و بشریت درخت دروغ است. رمانهای دكتر لارنس دارای آب و هوای روحی مطلقا منحصر به فرد هستند و زنان در عشق، قطعا بهترین اوست. زنان در عشق و نقطهنظر نقطه ای توسط آلدو هاکسلی یک تصویر جامع از دوران را تشکیل می دهند - حداقل در فضای فکری. »او با بدبینی کامل جوانان بی رحمانه می دانست که در جهان به معنای داشتن یک در خارج از نمایش به جای دیگر، پیشرفت مانند داشتن یک نیمه جعلی به جای یک پنی فریب بود. \"انسان یک ترکیب پیچیده از غرایز طبیعی، احساسات، آگاهی، دلیل و دانش به دست آمده است، بنابراین اصلی ترین کار این است که نگه داشتن همه این مواد در هماهنگی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب را رویا پیدا کردم من یک مکنده برای زبان زیبا هستم و لارنس یک استاد در آن است؛ لغت غیرمنتظره خود را به من محول کردم. نیمه اول من عاشق شدم، اما نیمه دوم کمی به نظر می رسید کمی از کشیدن - واقعا لازم بود که تمام این صحبت های بی معنی است؟ به همین ترتیب، فلسفه در نیمه اول، تحسین برانگیز و دوست داشتنی بود، اما نیمه دوم آن را به چیزی از ظهور رها کرد. لورنس به نظر می رسید که همه چیز را بدون اندیشه و تحریک کننده در خواننده جای تعجب نیست. رابطه Gudrun و Geralds من جذاب بود، Ursula و Birkins نه چندان زیادی - اما من فکر می کنم این بود که آنچه در مورد آن بود. این پرسش های بسیاری را برای من در مورد تدارک عشق مطرح کرد، اما پرسش های بیشتری در مورد ماهیت بشریت مطرح شد. به طور کلی، یک کتاب بسیار جالب و زیبا، اما شاید در پایان تا به حال کم کم.

مشاهده لینک اصلی
این خنده دار است که لارنس در حال حاضر به عنوان یک نویسنده کلاسیک قدیمی دیده می شود: چگونه خنده دار آن بود که چهره او را ببیند، اگر او می دانست. او همه چیزهایی را که او نمی خواست و نمی دانست، فقط فوق العاده بود. من به شدت در اردوگاه خرید Iâ'd-read-Lawrence- 'shopping list' قرار داشتم. هیچکس - هیچکس - به زبان انگلیسی نوشته شده است مانند آنچه که در فرم انجام می دهد. او یک هدیه برای زبان، برای کلمات، ریتم، معنای - هدیه داشت، و در مورد نوشتن که در شدت و اعتماد به نفس خود بسیار هیجان زده بود، یک هدیه داشت. او همه تضاد بود؛ خسته کننده اما جذاب. و او خود را به طور جدی به طور جدی گرفت: آیا هیچ کس دیگر رمان هایش را فقط برای دیدن اینکه چگونه او ظاهر می شود و در آن پنهان شده است، و شرایطی که او خود را رنج می دهد، خواند؟ HeÂ's so earnest books are almost comedies now and، like all the best comedies، شما را به سمت راست هدایت می کنند، وقتی دفاع می کنید، اما در آن صورت قطعه ها و شخصیت ها وجود دارد. خدای من. اوه، همه اینها اشتباه می رود یا در فلاش ها درست می شود. آنجا او را به عنوان یک شاعر نثر می نویسد. کتاب های او شعر نثر است. لورنس مثل یک شمع می نویسد که نور می دهد. او سوسو می زند و روشن می کند اما ثابت نیست. او سوختن و سوختن کم است. او تاریکی را روشن می کند او چیزهایی را که در غیر اینصورت نمی بینیم نشان می دهد. او قدیمی است و کثیف است. او یک نقطه در تاریکی فراهم می کند، صدای جیر جیر و ناپدید می شود.

مشاهده لینک اصلی
من نگرش من را در رابطه با Anaïs Nin تشدید کردم، من زنان را در عشق گرفتم (نین مطالعات انتقادی از D.H. Lawrence را در اوایل دوران حرفه او انجام داد). از طریق یک سوم از آن در طرح طولانی سوار از نیواورلئان به اوکلند سوار شد. لورنس می گوید، من در پی یافتن یک نسل و مجوز (مجوز) برای انجام کار است که با احساسات، روابط - که نوشته شده است @ از خون @، در حال انجام است. از آنجایی که من یک رمان از آنچه که غالبا سن رمانها (یا یکی از سنین رمانها، پس از جنگ جهانی اول، پست تلگراف - قبل از آزادی پایدار، پیش از توییتر) خوانده می شود، مدت زیادی بوده است. برای من، دوران کودکی از طریق گفتن فقط پس از نوجوانی، زمان صبر جدی برای مصرف رمان های طولانی بود، که تقریبا به زبان در دوران کودکی تقریبا مشابه بود. بنابراین، من نیز دوباره به روش خواندن خاص به یک نوع از کتاب که من از زمانی که از دور منتقل شده است. من همچنین علاقه مند به ساختن هویت جنسیتی در ادبیات و تاریخ و ساخت عشق عاشقانه هستم. در این مرحله متوجه شدم که من درباره کتاب واقعی کمی صحبت کردم. لارنس دارای لحظاتی از پروسۀ راپودودی است که به واسطه ایجاد شخصیتی سختگیرانه که عمدتا با گفت وگو انجام می شود. بیشتر از این به من وقت دارم!

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب زن های عاشق


#ادبیات انگلیس - #داستان عاشقانه - #ادبیات داستانی - #داستان درام - #ادبیات کلاسیک - #دهه 1920 میلادی - #صد رمان برتر مدرن لایبرری - به انتخاب منتقدین - #انتشارات نشر متیس - #دیوید هربرت لارنس - #افسانه قادری
#انتشارات نشر متیس - #دیوید هربرت لارنس - #افسانه قادری
کتاب های مرتبط با - کتاب زن های عاشق


 کتاب وداع با اسلحه
 کتاب پرتقال کوکی
 کتاب 1984
 کتاب خانه زاد
 کتاب دل تاریکی
 کتاب سرود مقدس