کتاب زن های عاشق

اثر دیوید هربرت لارنس از انتشارات نشر متیس - مترجم: افسانه قادری-برترین رمان ها

این رمان درباره روابط دو خواهر، اورسولا و گودرن، که در سالهای پیش از جنگ جهانی اول زندگی می کنند در شهر کوهستانی Midland زندگی می کند. اوسولا عاشق بوریکین (پرتره لایه نازک لورنس) است و گودرن یک امر شدید اما تراژدی با جرالد، پسر مالک مالکیت محلی دارد. این کتاب عاقبت به رنگین کمان است و شامل برخی از روشن ترین اظهارات باورهای لاورنس است. این شامل بحث و توضیحات فلسفی بسیاری از شخصیت های احساسی است. و درایو های ناخودآگاه، و بسیاری از ایده های قرون وسطی بیان شده از طریق نمادگرایی دقیق. شخصیت ها و روابط احتمالا بر اساس قوانین لارنس و همسرش Frieda، جان میدلند موری و کاترین منسفیلد است.


خرید کتاب زن های عاشق
جستجوی کتاب زن های عاشق در گودریدز

معرفی کتاب زن های عاشق از نگاه کاربران
در بالا با کشتی فوری و متافیزیکی. زبان که فیزیکی و مضر است، اغلب بدگمانی است. چیزهای شگفت انگیز - در این زمان آن را غیر قابل انکار یافتم.

مشاهده لینک اصلی
â € œI من نفرت از آنچه که من، بیرون. من خودم را به عنوان یک انسان غافلگیر می کنم. بشریت یک دروغ بزرگ است و دروغ بزرگ کمتر از یک حقیقت کوچک است. بشریت کمتر، بسیار کمتر از فرد است، زیرا فرد ممکن است گاهی اوقات قادر به حقیقت باشد، و بشریت درخت دروغ است. رمانهای دكتر لارنس دارای آب و هوای روحی مطلقا منحصر به فرد هستند و زنان در عشق، قطعا بهترین اوست. زنان در عشق و نقطهنظر نقطه ای توسط آلدو هاکسلی یک تصویر جامع از دوران را تشکیل می دهند - حداقل در فضای فکری. »او با بدبینی کامل جوانان بی رحمانه می دانست که در جهان به معنای داشتن یک در خارج از نمایش به جای دیگر، پیشرفت مانند داشتن یک نیمه جعلی به جای یک پنی فریب بود. \"انسان یک ترکیب پیچیده از غرایز طبیعی، احساسات، آگاهی، دلیل و دانش به دست آمده است، بنابراین اصلی ترین کار این است که نگه داشتن همه این مواد در هماهنگی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب را رویا پیدا کردم من یک مکنده برای زبان زیبا هستم و لارنس یک استاد در آن است؛ لغت غیرمنتظره خود را به من محول کردم. نیمه اول من عاشق شدم، اما نیمه دوم کمی به نظر می رسید کمی از کشیدن - واقعا لازم بود که تمام این صحبت های بی معنی است؟ به همین ترتیب، فلسفه در نیمه اول، تحسین برانگیز و دوست داشتنی بود، اما نیمه دوم آن را به چیزی از ظهور رها کرد. لورنس به نظر می رسید که همه چیز را بدون اندیشه و تحریک کننده در خواننده جای تعجب نیست. رابطه Gudrun و Geralds من جذاب بود، Ursula و Birkins نه چندان زیادی - اما من فکر می کنم این بود که آنچه در مورد آن بود. این پرسش های بسیاری را برای من در مورد تدارک عشق مطرح کرد، اما پرسش های بیشتری در مورد ماهیت بشریت مطرح شد. به طور کلی، یک کتاب بسیار جالب و زیبا، اما شاید در پایان تا به حال کم کم.

مشاهده لینک اصلی
این خنده دار است که لارنس در حال حاضر به عنوان یک نویسنده کلاسیک قدیمی دیده می شود: چگونه خنده دار آن بود که چهره او را ببیند، اگر او می دانست. او همه چیزهایی را که او نمی خواست و نمی دانست، فقط فوق العاده بود. من به شدت در اردوگاه خرید Iâ'd-read-Lawrence- 'shopping list' قرار داشتم. هیچکس - هیچکس - به زبان انگلیسی نوشته شده است مانند آنچه که در فرم انجام می دهد. او یک هدیه برای زبان، برای کلمات، ریتم، معنای - هدیه داشت، و در مورد نوشتن که در شدت و اعتماد به نفس خود بسیار هیجان زده بود، یک هدیه داشت. او همه تضاد بود؛ خسته کننده اما جذاب. و او خود را به طور جدی به طور جدی گرفت: آیا هیچ کس دیگر رمان هایش را فقط برای دیدن اینکه چگونه او ظاهر می شود و در آن پنهان شده است، و شرایطی که او خود را رنج می دهد، خواند؟ HeÂ's so earnest books are almost comedies now and، like all the best comedies، شما را به سمت راست هدایت می کنند، وقتی دفاع می کنید، اما در آن صورت قطعه ها و شخصیت ها وجود دارد. خدای من. اوه، همه اینها اشتباه می رود یا در فلاش ها درست می شود. آنجا او را به عنوان یک شاعر نثر می نویسد. کتاب های او شعر نثر است. لورنس مثل یک شمع می نویسد که نور می دهد. او سوسو می زند و روشن می کند اما ثابت نیست. او سوختن و سوختن کم است. او تاریکی را روشن می کند او چیزهایی را که در غیر اینصورت نمی بینیم نشان می دهد. او قدیمی است و کثیف است. او یک نقطه در تاریکی فراهم می کند، صدای جیر جیر و ناپدید می شود.

مشاهده لینک اصلی
من نگرش من را در رابطه با Anaïs Nin تشدید کردم، من زنان را در عشق گرفتم (نین مطالعات انتقادی از D.H. Lawrence را در اوایل دوران حرفه او انجام داد). از طریق یک سوم از آن در طرح طولانی سوار از نیواورلئان به اوکلند سوار شد. لورنس می گوید، من در پی یافتن یک نسل و مجوز (مجوز) برای انجام کار است که با احساسات، روابط - که نوشته شده است @ از خون @، در حال انجام است. از آنجایی که من یک رمان از آنچه که غالبا سن رمانها (یا یکی از سنین رمانها، پس از جنگ جهانی اول، پست تلگراف - قبل از آزادی پایدار، پیش از توییتر) خوانده می شود، مدت زیادی بوده است. برای من، دوران کودکی از طریق گفتن فقط پس از نوجوانی، زمان صبر جدی برای مصرف رمان های طولانی بود، که تقریبا به زبان در دوران کودکی تقریبا مشابه بود. بنابراین، من نیز دوباره به روش خواندن خاص به یک نوع از کتاب که من از زمانی که از دور منتقل شده است. من همچنین علاقه مند به ساختن هویت جنسیتی در ادبیات و تاریخ و ساخت عشق عاشقانه هستم. در این مرحله متوجه شدم که من درباره کتاب واقعی کمی صحبت کردم. لارنس دارای لحظاتی از پروسۀ راپودودی است که به واسطه ایجاد شخصیتی سختگیرانه که عمدتا با گفت وگو انجام می شود. بیشتر از این به من وقت دارم!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زن های عاشق


 کتاب آتش کم فروغ
 کتاب دنیای قشنگ نو
 کتاب دلبند
 کتاب به سوی فانوس دریایی
 کتاب پیرامون اسارت بشری
 کتاب انتخاب سوفی