کتاب رگتایم

اثر ادگار لارنس دکتروف از انتشارات خوارزمی - مترجم: نجف دریابندری-برترین رمان ها

قهرمان این کتاب ابرمردی خالی از هر عیب و ایراد نیست. او شریف و صادق است و در پی یافتن زندگی آرمانی و هدفی مقدس، بیزار از زندگی روزمره که تنها با بده‌بستان‌های تجاری سر و کار دارد. این جوان فوق‌العاده حساس و کمی رمانتیک، علی‌رغم قدرت جسمانی، از هوش سرشار و قدرت تصمیم گیری کافی برخوردار نیست، برای پرهیز از شکستن دل مادر پارسایش به تحصیل در کالج مذهبی تن در می‌دهد و به خاطر پدرش به اجبار دست از تحصیل می‌کشد و فقط به مزرعه‌داری می‌پردازد. همیشه بازنده است و هیچ کاری را به سامان نمی‌رساند و زیرکی لازم را برای درک انسان‌ها و محیط زندگی‌اش ندارد. اما جنگ برای این جوان سرخورده و آرمان‌گرا فرصتی است که بال بگشاید و مانند عقابی به پرواز درآید.


خرید کتاب رگتایم
جستجوی کتاب رگتایم در گودریدز

معرفی کتاب رگتایم از نگاه کاربران
وقتی که من 11 ساله بودم، پدرم یک شمع کاغذی را دریافت کرد، که از آن یا به همین دلیل، هرگز نمی دانستم. کاغذی ها در قفسه در اتاق مهمان زیرزمین قرار گرفته اند. در طول تابستان، من بدون دسترسی به کتابها در خانه خواهم ماند، بنابراین شروع به خواندن مقاله کردیم. آنها برای بزرگسالان و موضوعات بالغ پوشش داده شده بودند. من بیشتر کتاب ها را به یاد دارم: Bellefleur by Joyce Carol Oats؛ خداحافظ، جانت توسط هارولد رابینز؛ کاسلمارا توسط سوزان هوچت؛ سقوط در محل توسط آن بیتی؛ و این کتاب، Ragtime. ممکن است یک کتاب دیگر وجود داشته باشد، اما من به یاد نمی آورم. چند سالی است که این کتابها را در طول تابستان خواندم تا زمانی که بتوانم دستانم را بر روی بعضی از کتابهای دیگر بگیرم. به عنوان یک بزرگسال، متوجه شدم که Ragtime اغلب در 100 لیست جدید است، بنابراین من به خودم فکر کردم، من این کتاب را دوباره خواند (یا واقعا آن را بخوانید)، چون نمی توانم از خواندن خویش خواسته هایم را در مورد آن یاد کنم. بنابراین آن روز آمد. وقتی شروع به خواندن این کتاب کردم، خاطرات خاصی از عمق تاریک کتاب های فراموش شده به خاک سپرده شد. به یاد می آورم که خانواده اصلی که نوبت به طرح کتاب در اطراف نام ندارند. آنها نامیده می شوند: پدر، مادر، پدربزرگ، برادر جوان. اکنون می بینم که چرا من بیشتر از این کتاب را به یاد نمی آورم، فکر می کنم من فقط این را نفهمیدم. این طرح تقریبا پیچیده در حدود 1902 و شامل شخصیت های تاریخی مانند هودینی، اما گلدمن، جی. پی. مورگان و بیشتر. خانواده برای ارزش های معمول سفید آمریکایی و تقاطع آن با تغییر تاریخ در اطراف آن ایستاده است. اقلیت های در حال ظهور، قیام کار، حقوق زنان و غیره طول می کشد با کشمکش در طول زندگی با تبدیل شدن به یک بالغ، در مواجهه با دنیای پیچیده و مرکز تغییر آن به معنای به دست آوردن این کتاب است. درگیری هایی که پیش می آید، نه چندان دور از کجا هستند، بیش از صد سال بعد. این خواندن لذت بخش بود، من فکر نمی کنم می توانم همین را برای بقیه آن دسته از کاغذ های دیگر که در آن قفسه بودند، بگویم. من در پایان احساس غمگین شدم اکنون می توانم این کتاب را از لیست 100s چک کنم و احساس گناه نکنم.

مشاهده لینک اصلی
من سعی کردم وقت خود را با این کتاب و \u0026 amp؛ خیلی خراب شد من متوجه شدم این یک نگاه شگفت انگیز به نوبه خود از قرن بیستم است که توسط 3 خانواده که در منطقه بزرگ شهر نیویورک زندگی می کنند و نحوه زندگی آنها با یکدیگر و همچنین شخصیت های معروف مانند هری هودینی، JP Morgan، اما گلدمن و آمپول Evelyn Nesbit. فکر کردم کمی عجیب (و حیرت انگیز) بود که خانواده اصلی هیچ نامی نداشتند، در عوض پدر، مادر و مادران برادر جوانتر، با وجود اینکه راوی نسبتا واضح بود. تعداد زیادی تحقیق و تحقیق خلاقیت به این کتاب رفت و من از موزیک @ autorhorses @ interruption لذت بردم. از این زمان توصیه شده به هرکسی که علاقمند به یک تکه داستان زندگی است از \u0026 amp؛ محل. یادداشت ها و نقل قول ها @ در سرتاسر آمریکا، جنس و مرگ به سختی قابل تشخیص نبودند @ (در بحث مهاجران) @ مردم خود را به پرچم سوار کردند. @ @ مردی مانند روزولت ... در حال حاضر ناوگان جنگی سفید را در سرتاسر جهان فرستاد رزمندگان به عنوان دندانهایش سفید می شوند.کودکان تحت درمان تبعیض آمیز قرار نگرفتند. آنها در همه جا مورد استفاده قرار گرفتند. آنها به اندازه بزرگسالان تمایل ندارند شکایت کنند. کارفرمایان دوست داشتند از آنها به عنوان الف ها خوشحال شوند. @ @ روزولت ویلسون را متهم کرد که جنگ های ناگوار را برانگیخته است. او فکر کرد ویلسون دهان فریبنده ی اول شخص کسی را داشت که ماهی را با استخوان در آن خورده بود. ... هنگامی که جنگ بزرگ به وجود آمد، وی [ویلسون] آن را با خشم وحشیانه به عهده می گرفت. @ JP Morgan اشاره به مقالات علمی و پژوهشی Roscruscians \u0026 amp؛ هرمس Trismegistus - در گفتن نه در کانزاس دیگر

مشاهده لینک اصلی
سرگرم کننده و هوشمندانه. Houdinis در آن است، پس چگونه می توان آن را اشتباه است؟ من مطمئن هستم که راه های زیادی وجود دارد، اما این کتاب به درستی می آید. من فکر نمی کنم این زندگی من را تغییر دهد، اما به خوبی نوشته شده و به خوبی نوشته شده، هیجان انگیز و خنده دار و خلاقانه، و من تا به حال به خوبی با آن. من احساس می کنم عجیب و غریب ... فاصله من با برخی از نویسندگان میانه قرن توجه داشته باشید. اورسولا LeGuin، Saul Bellow و در حال حاضر Doctorow خود را کمی از عمل حذف. مانند وقایع کتاب در حال حاضر اتفاق افتاده است. به عنوان مخالفت با غرق شدن در یک داستان که احساس می کند آن اتفاق می افتد همانطور که من آن را بخوانم. مثال بسیار بزرگی است یک صد سال تنهایی، که در آن همه چیز در پشت غم و اندوه اسطوره رخ می دهد که باعث می شود صدایی کمتر از داستان یک کتاب مقدس باشد. برای بقیه، هر چند، و برای Doctorow در اینجا، آن تمایل دارد در ابتدا بیشتر باشد، کمتر در انتها، که در نهایت به شما انگیزه می دهد، اما Id kinda درست همانطور که به زودی در حال حاضر swooshed تا حق. این دقیقا بی اثر نیست، اما سبک مورد علاقه من نیست.

مشاهده لینک اصلی
چرمی که در هنگام خواندن رمانهای سختگیرانه زیبا استفاده میکنم. ساخته شده در اروگوئه منحصر به فرد = مورد عنصر خریداری شده در سنین قبل از ده هزار دهستان :: http: //www.tenthousandvillages.com/A فروشگاه زیبا فروشگاه من از سال 1946 فعال است. دفعه بعد که شما در شهرستان لنکستر، اتاق فرش Bunyaad خود را از دست ندهید :: http: //rugs.tenthousandvillages.com/ (view spoiler) [@ The Ragged Spawn of EL دکتر راتگی @ توسط بیل موریس در میلیون ها، نوامبر 2013 :: http: //www.themillions.com/2013/11/th ... (مخفی کردن اسپویلر)]

مشاهده لینک اصلی
داستان داستان نویسی دست اول در این جلد وسیعی از جایزه دایره نقد انتقادی کتاب ملل، برخی از داستان های خیره کننده قرن بیستم را ارائه می دهد. شخصیت های واقعی با شخصیت های اختراع ارتباط برقرار می کنند و روایت فوق العاده ای ایجاد می کنند. من فکر می کنم چیزی نبود که حجم کتاب در لیستی از بهترین 100 رمان قرن بیستم توسط کتابخانه مدرن گنجانده شود. بررسی به زودی در Bookblog.PS: من با ذهنم شاد بود و من در مورد چیزی را فراموش کرده ام - من دیدم که آن را برای جایزه سحابی نامزد شد، به طوری که کسانی که آن را در نویسندگان SF آن را SF می دانند. احتمالا نوعی واقعیت جایگزین؟ چطور چیزها پیشرفت می کنند اگر ... با این حال، از ابتدا متوجه شدم که من باید به طور جدی در جست وجوی بیوگرافی و اطلاعات منفجر شود. (هودینی، نشبت، نیومن، شاید حتی فورد و جی مورگان.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رگتایم


 کتاب ناطور دشت
 کتاب راه آخرت (راهی که همه می روند)
 کتاب چهره مرد هنرمند در جوانی
 کتاب کتاب عجایب : واینزبرگ اوهایو
 کتاب خوشه های خشم
 کتاب گتسبی بزرگ