کتاب ربوده شده

اثر رابرت لوییس استیونسون از انتشارات قاصدک‏‫ - مترجم: سوده کریمی-برترین رمان ها

کشته شدن داستان یک مرد جوان 16 ساله است که در جستجوی حقانیت حقوقی خود است و مصمم است که پس از مرگ پدر و مادرش ثروتمند شود. این داستان بی انتها توسط رابرت لوئیس استیونسون از زندگی دیوید بلفور که پس از مرگ پدر و مادرش در اسکاتلند زندگی می کند، پیروی می کند. اول او برای اولین بار در زندگی خود با عموی خود ملاقات می کند. عموی او یک فرد بسیار معنی دار است که در ابتدا سعی کرد دیوید را به وسیله وسیله نقلیه کشتن بکشد، اما بعد او را به یک کشتی برده ربوده شد. در کشتی، دیوید با یک شورش اسکاتلندی دوست می شود و با هم با موفقیت از خدمه کشتی شلیک می کند.


خرید کتاب ربوده شده
جستجوی کتاب ربوده شده در گودریدز

معرفی کتاب ربوده شده از نگاه کاربران
رمان ماجراجوییold age @ با نوشتن کلاسیک، مفاهیم نام و نام خانوادگی، دزدان دریایی و خیرخواهان، پایه گذاری، راه رفتن خسته کننده در حجاب اسکاتلند و یک پسر جوان که تبدیل به مرد می شود. نقشه ای از اسکاتلند و قبایل مختلف درگیر در نشریات کتاب خوش آمدید ... اما ماجراهای دیوید بلفور، که همیشه باهوش نیستند، لذت بخش بود.

مشاهده لینک اصلی
من به یاد داشته باشید که خواندن این مدتی قبل بود که کمی کم بود و آن را در آن زمان کاملا گیج کننده و بی علاقه بودم. بعدا، من با خواندن جزیره گنج توسط RLS به پایان رسیدم و کاملا شبیه آن بودم، بنابراین من فکر کردم Id را Kidnapped دیگری رفتن. همانطور که با جزیره گنج، من یک داستان دریایی خوب را دوست دارم، و بیشتر آنچه که من از این کتاب به یاد می آورم. حدس می زنم حافظه من به من خدمت نمی کند. آغاز این داستان هیجان، از جمله فریب با عمو Ebenezer دیویدز و داستان اطراف ارث، و همچنین آدم ربایی، طوفان، و یک نبرد کوچک است. با این حال، اکثریت داستان در حومه اسکاتلند اتفاق می افتد که دیوید و دوست آلن او از سربازان انگلیسی فرار می کنند. بنابراین اگر شما به دنبال swashbuckling ... این واقعا آن نیست. هنگامی که داستان به Highlands تغییر می کند، به نظر می رسد فقط کشیدن آن. از آن زمان تا کنون، بسیاری از داستانها به منزله طولانی مدت خسته کننده از پیاده روی و انتظار رگ های خاردار است. بدیهی است که بیشتر از این است، اما واقعا نمی توانست منافع من را حفظ کند و واقعا هیچ نقطه ای وجود نداشت که من فقط نمی توانستم آنرا بگذارم. (اوه - و اگر شما برای کتاب با لهجه نوشته شده در یک نیست ... این مقدار زیادی از برت اسکاتلندی و واژگان است که واقعا من مزاحم نیست، اما طعم و مزه شخصی من حدس می زنم.) بنابراین در کل، من واقعا می خواستم مانند این کتاب مانند جزیره گنج، اما پس از شور و هیجان اولیه، داستان می رود به یک راهرو خسته کننده از طریق Highlands.

مشاهده لینک اصلی
5 ستاره، در درجه اول برای کتاب صوتی. اگر بخواهم سی دی صوتی داشته باشم، می توانم از طریق این کتاب آن را انجام دهم. این یک ماجراجویی فوق العاده با اهمیت تاریخی و عمل است، اما با قطعا زبان اسکاتلندی. چیزی که من بیشتر دوست دارم این است که چطور حواس پرتی به تصویر کشیده شده است. شما تقریبا احساس خستگی، کم آبی، نگرانی و غیره می کنید. اقدامات Davids ممکن است غیرقابل قبول باشد. آلن می تواند یک آفت باشد. با این حال، هر دو در انتها به یکدیگر اختصاص داده شده و سرگرم کننده برای خواندن در مورد. این کتاب همچنین ثابت می کند که لبه های صخره ای هیچ چیز جدیدی نیست! این در سال 1887 نوشته شده است و در اینجا من می روم، به دنبال عاقبت به کتابخانه رفتم.

مشاهده لینک اصلی
وقتی این را خواندم، نسبتا جوان بودم و احساس ناخوشایندی داشتم که تاریخ این کتاب را نمی دانستم. چرا آلن در حال اجرا بود؟ این می گوید یک معامله بزرگ که با وجود جهل من، ماجراجویی منحصر به فرد من را حفظ کرد و من را به خواندن پایان داد.

مشاهده لینک اصلی
خوب، 4.5 * من روایت مایکل صفحات بسیار و \u0026 amp؛ سرخی اسکاتلندی به نظر می رسید در این گوش آمریکایی ها قرار دارد. خیانت، دوستی و ماجراجویی در سال 1751 در اسکاتلند با برخی از سیاست های یعقوب در پس زمینه ... چه سرگرم کننده است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ربوده شده


 کتاب پیرامون اسارت بشری
 کتاب خوشه های خشم
 کتاب زیر کوه آتشفشان
 کتاب نوسترومو
 کتاب تبصره 22
 کتاب دل تاریکی