کتاب خشم و هیاهو

اثر ویلیام فاکنر از انتشارات نگاه - مترجم: بهمن شعله ور-برترین رمان ها

صدا و خشم تراژدی خانواده کامپسون است، که شامل برخی از شخصیت های قابل توجه ترین یادداشت ها در ادبیات: کادی زیبا و سرکش؛ منچیلد بنجی؛ خالی از سکنه، Quentin روانپزشکی؛ جیسون، بدبینی وحشیانه؛ و Dilsey، خدمتکار سیاه آنها. زندگی آنها تقسیم شده و مشتق شده از تاریخ و میراث، صداهای شخصیت و اقدامات برای ایجاد آنچه که مسلما شاهکار فاکنر و یکی از بزرگترین رمان های قرن بیستم است.


خرید کتاب خشم و هیاهو
جستجوی کتاب خشم و هیاهو در گودریدز

معرفی کتاب خشم و هیاهو از نگاه کاربران
(پایداری حافظه، سالوادور دالی) @ من آن را به شما نمی دهم که شما ممکن است زمان را به خاطر بسپارید، اما ممکن است آن را برای یک لحظه فراموش کنید و تمام نفس خود را صرف نکنید تا آن را تسخیر کنید. @\nمن این بررسی را با نقل قول معروف مکبوت آغاز کردم که به نام رمان شناخته شده فاکنرها نام داشت، اما بعد متوجه شدم که 90٪ از این بررسی ها انجام می شود. صدای و خشم پس از مرگ خانواده کامپسون برجسته از طریق چهار نقطه جداگانه از نظر پدر الكسیك فاسد گریه، مادر بدبین و چهار فرزندش Quentin، Caddy !!!!، بنجامین و جیسون، چیزی را كه تنها می تواند به عنوان یکی از خانواده های ناسالم در ادبیات توصیف كند، تشکیل می دهد. معاملات آن با ذهنیت زمان در چنین درخشان و در عین حال گیج کننده است که تا نیمه راه از طریق کتاب شما بسیار کمی از آنچه در واقع در حال انجام است می دانید. ما شروع به دیدن جهان از طریق چشم های بنجامین کامپسون، 33، به لحاظ ذهنی به چالش کشیده، و قادر به تشخیص تفاوت بین خاطرات خود و واقعیت، مخلوط گذشته و حال در ذهن او. از این مبهم ادراک غافلگیرانه ما هجده ساله به زمان هاروارد سفر می کنیم و از طریق چشم های کوئنتین آخرین روزمان را در زمین می بینیم، شاید در پروس های خنده دار تر از بنجیس. فقط در داستان های سوم و چهارم کتاب، از طریق چشم برادر جوان تر برادر، جیسون و راوی در آخرین بخش - این است که در آن نوشتن درخشان واقعا بیرون می آید - ما شروع به دیدن درام که در غم و اندوه زمان، در Benjys جهل و گناه Quentins. این ممکن است کتاب اختراع ترین Ive تا کنون خوانده است. فاکنر، نوشتن مدرن و روایت سنتی را به یک شاهکار قالب می دهد و فروپاشی این خانواده جنوب نیز به خودی خود جالب است. من نمی توانم صبر کنم تا بیشتر از کار فاکنر کار کنم، او به راحتی یکی از نویسندگان مورد علاقه من با این کتاب فوق العاده تبدیل شد. و من از همه ی اینها توصیه می کنم. امید به دوباره خواندن آن یک روز، آن را واقعا باید چشم انداز از دو POV اول زمانی که شما در حال حاضر می دانید داستان کامل را تغییر دهید.

مشاهده لینک اصلی
این ملاقات دوم من با فاکنر است. The صدا و خشم @ رمان مورد علاقه نویسنده است، او نوشت سریع، به عنوان الهام گرفته شده بود هرگز به عقب بعد © ها احساس شد. Empezó فاکنر نوشتن بود که @ @ صحنه اصلی خود: ± کودک سیستم عامل بازی در ساحل رودخانه و ناگهان آب قطاری ± یک کودک و او را می کشد. سه برادر تنها مانده اند، رها شده اند. این محور رمان است. در زندگی برادران کدی جوهر، تغییر دائمی، پویایی، دیالی © ctica است، استعاره از مادر زمین است، از خود زندگی است. Caddy معنای زندگی آنها است. وقتی که او از بین می رود، همه چیز از بین می رود، این دو برادر متن traumatizados.El به چهار بلوک، که نشان دهنده چهار استراتژی روایت مختلف تقسیم شده است. سه فصل اول توسط بنجی، کونتین و جیسون گفته شده است. سه روش TA © - سه بازتاب از شخصیت ها از روابط با فصل اول realidad.El است صدای Benjy، حتی صدای چرا که او © L صحبت نمی کنید، اخراج برای تلفن های موبایل می کند، اما صحبت نمی کنم. بنجی یک احمق است، عقب مانده ذهنی. فصل دشوار است به خواندن، ما در زمان به درک که روایت Benjy نامشخص است، با جهش در زمان. زندگی بنجی بسیار ناراحت کننده است، به طور مداوم او نمی تواند فهمید چرا ناراحت است. Caddy رفته است، اما او نمی داند، او او را به یاد نمی آورد. بنجی واقعیت را درک می کند، اما منطقی نیست. فصل دوم به Quentin، برادر بزرگتر، دقیق تر تعلق دارد. او در دانشگاه هاروارد تحصیل می کند. در این فصل نشان دهنده نوع دیگری از دشواری: کوئنتین بازگو حقایق اختراع، او © L ایجاد مصنوعی، واقعیت تحریف شده، با اسطوره ها، تصاویر زندگی می کند، به تشریح، بدون از مفاهیم موجود است. دلایل کوئنتین اما فصل سوم realidad.El نمی بیند، او © L جیسون، آن برای کمک به خواننده، سبک مربوط به یک شخصیت است که می بیند و تفسیر واقعیت؛ من می گویم که جیسون همان واقعیت است. این عاقل تر از همه است، آن دستی است، بلند پروازانه، یک تاجر است، اما رذل، یک SER © ticos.El فصل چهارم غیراصولی مهم ترین موضوع برای محتوای اخلاقی آن است. با عنوان رمان نویسنده ما را به یاد شکسپیر:  \"عمری اما یک سایه راه رفتن، یک ساختار playerThat فقیر و پرده بر صحنه ساعت خود را، و پس از آن شنیده است نه بیشتر. این یک داستان عجیب و غریب است که پر از صدا و خشم است، نشانه چیزی نیست. »اما آخرین فصل تصویر را تغییر می دهد. پاسخ از Dilsey می آید فاکنر در یک مصاحبه می گوید که دیلی یکی از شخصیت های مورد علاقه اش است. @ او شجاع تر و صادق تر از من @ است. مرد جنوبی می میرد اما زنده می ماند - این باور صدا Faulkner.ÂThe و خشم @ TA © یک روش متنوع و نوآورانه برای à © کمی (متن تکه تکه، حالت روایت است: جریان آگاهی، مختلف سبک برای هر فصل)، muchÃsimo نمادگرایی (تماشای کوئنتین، علفزار، کودک به بیماری مادر ایتالیایی، و غیره ±؛ فاکنر را دوست دارد کار با علامت، هر جزئیات به معنی چیزی)، از ویژگی های کار انسانی - که آن را یک جواهر از ادبیات جهانی است. اجازه ندهید آن را منتقل کنید

مشاهده لینک اصلی
صدا و خشم یکی از کتاب های چالش برانگیز است که تا به حال خوانده ام. این یک کتاب نیست که شما فقط می توانید انتخاب کنید و به همراه؛ قبل از اینکه بتوانم آن را درک کنم، مجبور بودم تحقیقاتی انجام دهم. (برای من چیز منفی نیست. من کتابی را که باعث می شود کاری کمی انجام شود فکر نکنم.) این کتاب به داستان خانواده کامپسون از جفرسون، می سی سی پی می گوید. این چالش بخشی از ساختار کتاب است. آن را در 4 فصل، 4 رؤیای مختلف، و خارج از نظم زمانی نوشته شده است. برای مسائل پیچیده تر، کاراکتر هایی با همین نام وجود دارد. و برخی از کتاب ها در قالب جریان آگاهانه نوشته شده است. خانواده کامپسون شامل پدر جیسون، الکلی؛ مادر کارولین، هیپوخاندریک جذب شده خود؛ قدیمی ترین پسر Quentin؛ دختر Caddy (در بسیاری از موارد تمرکز واقعی کتاب)؛ برادران بنجی و جیسون؛ و دیلی گیبسون و خانواده اش. دیلسی یک آمریکایی آفریقایی است که برای سالهای زیادی برای خانواده کامپسون کار کرده است. فصل اول کتاب توسط بنجی - مردی با شدت ذهنی عقب مانده - در روز 33 سالگی خود گفته است. (توجه داشته باشید که عنوان این کتاب از مکبث و @ فردا @ sololiquy آمده است، و این کتاب به معنای واقعی کلمه باa داستان نوشته شده توسط idiot است. @) فصل دوم توسط Quentin در روز خودکشی خود گفته است. سومین پسر پسرش جیسون، شخصیتی کاملا شنیعی است. فصل گذشته توسط فاکنر به صورت یک راوی شخص ثالث مطرح شده است و بر روی Dilsey تمرکز دارد. نوشتن قابل توجه است. پروس غنی است و داستان آن را تکرار می کند. فاکنر موضوعات تمایلات خانوادگی / روابط خانوادگی، گذر زمان، ماهیت حافظه و حضور / معنای سایه را بررسی می کند. استفاده او از استعاره و نمادگرایی تجربه خواندن را غنی می کند. او خانواده کامپسون را به عنوان یک خط از اشراف جنوبی شناخته و آن را نابود کرده و به پایان می رسد. (و یا پایان می یابد؟ این داستان عمدتا در آخر هفته های عید پاک اتفاق می افتد و امکان قیامت قطعا وجود دارد.) من فکر می کردم فاکنر برای من خیلی دشوار بود، که شما باید به عنوان یک ادبیات انگلیسی برای شناخت کار او باشید. من بسیار خوشحال هستم که ثابت می شود اشتباه است. صدا و خشم یک تجربه خواندن شگفت انگیز را فراهم می کند. من نمی توانم صبر کنم تا فاکنر را بیشتر بشناسم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب که در جریان جریان هوشیاری توسط چندین شخصیت نقل شده است، خواندن دشوار است و نیاز به تمرکز دقیق برای درک آنچه اتفاق می افتد، دشوار است. اساسا در مورد خانواده کامپسون جفرسون، می سی سی پی است. کامپسونها یک خانواده برجسته و مهم از جنوب قدیم بودند اما در اوایل دهه 1900 بسیاری از ثروت و موقعیت خود را از دست داده بودند. این خانواده از مادر نابینا ساخته شده است. یک پدر دوری، نوشیدنی (که خیلی زود در داستان میمیرد)؛ سه برادر؛ و یک خواهر. کتاب راویان سه برادر هستند: بنجی، یک مرد کودک مبتلا به اختلال ذهنی؛ کونتین، دانش آموز مشکل و ناپایدار هاروارد؛ و جیسون، وطن پرست ناامید، سخت و دلسوز، خواهد بود. قلب داستان، خواهر کادی، یک زن جوان و دلسوز است که با باردار شدن خانواده را می فهمد. کادی وارد یک ازدواج شتابزده می شود، اما شوهرش به سرعت او را طلاق می دهد وقتی که متوجه می شود که کودک او نیست. خانواده کامپسون دختر کادیس @ مایس کونتین @ و کادی را به طور کامل از بین می برد. این اتفاقات داستان را از زمان برادران بنجی تخیل می کند و کادی را از دست می دهد، برادر کوئنتین از رفتار او ویران شده است، و برادر جیسون در کادی برای خجالت خانواده و محرومیت از کار بانکی که توسط شوهر سابق وی ارائه شده است، عصبانی است. جیسون همچنین از خانم کونتین خشمگین است و پولی را که کادی برای او می فرستد، کتک می زند. دیگر شخصیت های مهم در داستان، دلیسی و پسرانش، خدمتکار سیاهپوستی هستند که تقریبا به عنوان خانواده گسترده عمل می کنند. ناسازگاری میان کمپسونها منجر به ناکامی و تراژدی می شود، که دیلیزی شاهد آن است - که برای همه آنها اهمیت دارد. من فکر کردم شخصیت های کتاب به یاد ماندنی هستند و داستان (مانند آن) قانع کننده بود. شما می توانید نظرات من را در http://reviewsbybarbsaffer.blogspot.com/ دنبال کنید

مشاهده لینک اصلی
بدون توجه به زمان استعفای، من خوشحالم که از این کتاب دست نکشیدم. تصویر وسیع این تصور را تغییر می دهد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خشم و هیاهو


 کتاب اسب ها و آدم ها
 کتاب مدار راس السرطان
 کتاب ابشالوم، ابشالوم!
 کتاب به سوی فانوس دریایی
 کتاب بهار زندگی دوشیزه جین برودی
 کتاب وداع با اسلحه