کتاب جان آگاه

اثر فلانری اوکانر از انتشارات یوبان - مترجم: مینا آذری-برترین رمان ها

خون عقل، اولین رمان شگفت آور و غافلگیرکننده Flannery O'Connor، کلاسیک ادبیات قرن بیستم است. این یک داستان هازل ماتس، یک بیست و دو ساله است که در مبارزه بی پایان با ایمان ذاتی و ناامیدش دست به گریبان شده است. او تحت عنوان جادوگر خیابان نابینا به نام آسا هاوکس و دخترش 15 ساله متولد شده اش، لیلی سبت، سقوط می کند. هزل ماتس در یک حرکات وحشیانه و ناخوشایند از عدم اعتقاد خود و برای اثبات خود یک حیله بزرگتر از هاوکس، هازل ماتس کلیسای خدا بدون مسیح را پیدا می کند، اما در تلاش هایش برای از بین بردن خداوند، هنوز متوقف شده است. او با انوچ Emery، یک مرد جوان با خون عاقل ملاقات می کند، که او را به یک فرزند مقدس مامینی هدایت می کند و مانور های دیوانه او یک تظاهرات مبارزات حقیقی هازل است. این داستان رستگاری، مجازات، انبیاء دروغین، نابینایی، نابینایی و عقلانیت به ما یکی از شخصیت های پرخاشگر در داستان آمریکایی قرن بیستم می دهد.


خرید کتاب جان آگاه
جستجوی کتاب جان آگاه در گودریدز

معرفی کتاب جان آگاه از نگاه کاربران
هازل ماتس از ارتش بیرون می آید و خودسرانه به یک شهر عمومی در جنوب آسیب می زند. او پدر و مادر و پدربزرگ خود را از دست داده است. در حالی که در یک خوابگاه به شهر سفر می کند، رویائی دارد که هر کدام به نوبه خود به طرز معجزه آسایی زنده می مانند. سپس او از خواب بیدار می شود او در عیسی خشمگین است، احتمالا برای شکست او، هر چند خشم خاص خود را در مورد این موضوع هرگز مورد توجه نیست. خشم درون می سوزد که او نمی تواند برآورده کند، مهم نیست که او چه کار کند. حتی زمانی که او کلیسای بدون مسیح را آغاز می کند و @ را از هود ماشین قدیمی خود می گیرد. او به من یادآوری می کند که خانواده ناپلئال نایپول در «مظهر ظهور» می نویسند که، به دلیل عدم داشتن زبان، می توانند تنها با رنج های خشونت آمیز خود را رنج بکشند. می گویند که Hazel Motes در نهایت از طریق توسل به خشونت استفاده می کند. هنگام خواندن صفحات بسته، به نظر می رسد که همه چیز از نظر شخصیت او قابل پیش بینی نیست، اما درست است. OConnor به او به نام Haze اشاره می کند، نام مستعار که طبیعت طبیعت بی نظیر او را جذاب می کند. نام خانوادگی او ماتس است، نقاط گرد و غبار در هوا، به نظر می رسد استعاره مناسب برای عدم وجود او نیز است. این کتاب لحظات شگفت انگیز را در سرتاسر دنیا دارد و از نظر خواننده به صورت شگفت انگیز مورد استفاده قرار می گیرد. توصیه می شود، این کتاب، استفاده از لیبرال را در ابتدای شروع کلمه N می کند. در ابتدا حس من این بود که اوکنر می دانست که چگونه این افراد صحبت می کنند و چه واژهای از آنها استفاده می کنند و این کلماتی است که او استفاده می شود. اما این به نظر نادرست به نظر می رسد که یکی از آنها معتقد است که چنین افرادی نیز باید یک خط آبی را لعنت کنند؛ اما هیچکدام از این کلمات در متن نبوده است. بسیار توصیه شده. همانطور که فاکنر و ولتی به ادبیات جنوب ما اهمیت میدهند.

مشاهده لینک اصلی
من کتاب های نویسندگان پیشین (افرادی که سخت است افرادی پیدا کنند) را مطالعه و تحسین کرده ام. من تعجب کردم که چه نوع رمان نویسندگی می تواند باشد و من این کتاب را شروع کردم و این موفقیت بزرگ در این زمینه بود. این بانوی شگفت انگیز که کافکا و داستایوفسکی را از فضای ایجادشده به من یادآوری می کند، یک استاد بزرگ طنز سیاه است.

مشاهده لینک اصلی
شخصیت های اینجا هستند کسانی هستند که در هر زمان - گذشته، حال و آینده - به راحتی می توانند به عنوان کسانی که در قسمت های کمر انسانیت قرار دارند را در نظر بگیرند. مبارزان غول پیکر، شکسته و غیر قابل پیشبینی ناخوشایند جامعه هنوز، مانند شما و من، مبارزات منحصر به فرد خود را با ایمان خود دارند. اما این هیچ کتاب مقدس نیست. و چیزی که در اینجا شگفت زده می شود این است که این زمانی منتشر شد که Flannery Oconorn تنها 27 سال داشت و پس از حدود پنج سال کار کرده بود. یک میوه از بینش خیره کننده، بلوغ و حساسیت از درخت بسیار جوان است. وقتی که من در آن سن بودم، عضو لژیون ماری بودم، اما به خاطر خدا نبود. من فقط برای دیدن دختران زیبا و مؤدبانه و فاسد بودم. در مقابل، Flannery Oconorn در حال حاضر در زندگی خود را در حال حاضر یک کاتولیک روم متعهد با ارتداد unshockable، باکره مانند مری، معتقد به همه مقدسات مقدس و کلیسای روزانه. با این حال، تخیل او به عنوان جهنم با شیاطین شکنجه وحشی بود. در اینجا هیچ چیز - و هیچ کس - همدردی و عادی وجود ندارد. هیچ لحظاتی شبیه توبه یا تبدیل شدن، هیچ پیروزی قلب آمیز از روح غیروابسته. این حتی به خواننده منتقل می شود، به عنوان یک موضوع ایمان، شخصیت اصلی بازیابی در پایان او بی نظیر غم انگیز است. در واقع، ایمان، همانطور که من فکر می کنم این رمان به نظر می رسد، به عنوان عروق هایی که آن را تحمل می کنند، از نظر جسور، خراب و زخمی شده اند - ما انسان ها. و این که چگونه ایمان در هر فردی کار می کند، همانگونه که خداوند از آن به رسمیت شناخته شده است، به عنوان مرموز و غیر قابل شناخت است و به نظر می رسد که آن را به یک نیاز جهانی تبدیل شده است. البته این تنها یک راه تفسیر این رمان است . راه دیگر این است که فقط به تصاویر آن نگاهی بیاندازیم و نه در مورد درون درونی کاراکترهایش. سپس ساده سازی آسان: این فقط یک داستان گوتی در مورد weirdos از جنوب انجام کارهای عجیب و غریب است و آنها به احتمال زیاد غافلگیرانه، آجیل مذهبی و یا حداقل اسکیزوفرنیک که باید در نهادهای ذهنی نگه داشته شده است. تفسیر صحیح؟ در نهایت به خواننده بستگی دارد. یک کتاب مانند یک آب است: یک اقیانوس، یک دریا یا یک دریاچه. شروع به خواندن یکی است مانند غوطه ور شدن در آن و گرفتن خود را با معنی بدون فرم و مایع مرطوب. اما آنهایی که تجربه یک کتاب را دارند، به نوبه خود، در مورد اینکه آیا او یک خلبان یا غواص است، بستگی دارد. خوانندگان معمولا جوان هستند، کسانی که هنوز ذهن و ذهن جوان دارند، کسانی که در هوای آزاد و خورشید گرمند لذت می برند. از سوی دیگر، غواصان، مسنتر هستند. کسانی که بیشتر آرامش عمیق و اسرار پنهان خود را دوست دارند، بنابراین،Wise Blood @ در مورد غریبه است؛ و برای خوانندگان، در مورد دیوانگی است. در دنیای غیر علمی، ممکن است خیلی متفاوت از دیگر نباشد. هنوز نمی دانم که چه چیزی هستم، یک سرباز یا غواص، بنابراین من در وسط ایستاده و این 3 ستاره را می گذرانم.

مشاهده لینک اصلی
خردمندانه از کلیسای کاتولیک 2002: اگر موز هازل هرگز خواندن کتکیزم کلیسای کاتولیک، او بیشتر از آن کتاب مقدس که او انجام داده است را بخواند مانند یک سنگ در پایین کیسه دوفل خود را. Flannery OConnor هرگز به ما نمی گوید که چگونه هازل را به یک پسر خردمندانه از دست داد. به نظر نمیرسد که این راه را پیدا کند. نوه یک وزیر پروتستان، هازل در سن دوازده سالگی به عنوان وزیر تعیین شده بود. اما در طول راه چیزی اتفاق افتاد. شاید تجربه او در جنگ جهانی دوم بود. جنگ می تواند بسیاری از مردان را تغییر دهد، از جمله از دست دادن ایمان در طول راه. هازل از جنگ به شرق راد، تنسی آمده است. مادرانش خانه خالی است. تنها بخشی از مبلمان که باقی مانده است، یک کمد لباس است که هیزل با نشانه هایی از آن به آن تعلق دارد و هر کسی که آن را سرقت می کند، یک ضربه شلیک می شود. هیچ چیز برای نگه داشتن هازل در خانه نیست. او قطار را به تاالکنم می برد. هازل مردم را به هر کس که بخواهند تبدیل می کند. به عنوان مثال، این قطار حمل کننده از شرق راد Parrum نام دارد. اما Parrum نام او را تصدیق نمی کند و ادعا می کند که از شیکاگو است. در حال سفر به شهر جدیدش، هازل نام خانم جدید خود را از یک دیوار حمام می گیرد. Hes جهنم خسته به عنوان گناهکار به هسته. درخواست او برای کلیسای بدون عیسی است. هازل طول می کشد به موعظه از هود Essex Automobile خارج از تصویر نشان می دهد هنگامی که جمعیت از بین می رود. متهم کردن همسایگان به نام زمان و حادثه ای که آنها در خون مسیح گمراه شده اند، جمع نمی شوند. جمعیت بسیار زیادی را جمع می کنند. شما باید تعجب کنید که آیا یک کلیسای واقعی در شهر وجود دارد یا خیر. هیچ کس به نظر نمی رسد برود علاقمندی بیشتر به آنچه که در سه شنبه شب در اودون بازی می کند، علاقه بیشتری به بازی می دهد یا اینکه چه چیزی را در چشمه آب معدنی سفارش دهید. در حال حاضر Preacher هاوکینز و دخترش سبت وجود دارد. شهرت هاوکینز مبتنی بر آشکار شدن آهک است تا خود را نشان دهد. چهره های هیزل او می تواند با اغوا کردن دختران وزیر را نقطه. با این حال، سبت به نظر می رسد که یک شرکت کننده مایل است، آن را بیش از کسانی که تلاش برای از هم پاشیدن آنها. هیزل تصميم گرفت که کلاه گمراهی بهتر شود. هازل با انوچ اموری، نگهبان باغ وحش هجده ساله، که توسط پدرش از خانه اش بیرون رانده شده، متوقف می شود. بیخیال. Enochs راضی بود که با خونwise به دست آمد، @ یک احساس طبیعی از چه مسیری در زندگی دنبال می شود. هیچ منبع الهی مورد نیاز نیست. Enochs کمپس بی نظیر مشبک با کلیسای هیزل بدون عیسی مسیح است که در آن @ ناشنوایان نمی شنوند، نابینایان نمی بینند، لنگ نمی گذارند، صحبت نکنند، و مرده باقی بمانند. @ در یک شهر پر از عجیب و غریب، OConnor این اقدام را هنگامی که پیشگام سابق رادیو سعی در برداشتن کلیسای هازل ها دارد، به عهده می گیرد و یک دلار برای پذیرش هزینه می کند. هنگامی که هیزل از رفتن به طرح واعظان اجتناب می ورزد، رقابت وی اشارهای به پیامبر خود می دهد و Hazel را به رضایت خشن خود از رقابت هدایت می کند. اگر هزل خود را گناهکار، که فضل و نجات را رد می کند، به او اجازه می دهد این کار را انجام دهد. پس از همه، Oconor گهواره کاتولیک بود.در حالی که به عنوان کمدی اشاره می شود، این لحظات توسط مردم محلی ارائه شده است. تراژدی هازل ماته به مراتب بیشتر از خنده در رمان OConnors بیشتر است.

مشاهده لینک اصلی
فلانری OÂ'Connor (1925 â € \"1964) نویسنده فلانری OÂ'Connor (1925 â €\" 1964) à © اتفاق آرا به عنوان یکی از شارحان máximos ادبیات آمریکا از SA © CULO XX، نابغه به خصوص تحسین به رسمیت شناخته شده از سی و دو داستان، جمع آوری شده در دو جلد: â € œUm مرد خوب à ‰ دشوار برای پیدا کردن € و â € œ همه که بالا می رود باید € همگرا، ترکیب cómico، خشونت، غم انگیز و بی رحمانه علی € € œSangue Sábioâ و œCà ⠩ € ü ‰ € £ SA Violentosâ از únicos دو رمان منتشر شده و که در سنت £ جنوبی Gótica سقوط در decadência مذهبی و جنوبی متمرکز و در مردم آن malditas.â € œSangue Sábioâ €، در سال 1952 منتشر شده است، © اولین رمان خود و ما را هازل ذرات که بعد از اینکه از serviç مرخص به خانه اش در Eastrod، تنسی، باز می گردد ارتش، پس از جنگ جهانی دوم، احساسی و معنوی تغییر کرد پدربزرگ او یک واعظ دوره گرد شده بود خروشان انجیل و اعلام کرد که â € œJesus درگذشت از گرو در اوردن! عیسی برای گرسنگی هایی که مرگ برای همه درگذشت، خیلی گرسنه بود، اما ممکن است برای هر روح مرگ هم مرگ باشد! ذرات رشد می کند با گناه پیگیری می کند، آشکار â € œuma ای £ convicçà غریزی، سیاه و سفید و عمیق، که راه برای جلوگیری از عیسی بود برای جلوگیری از pecado.â € inúmeras شخصیت های که £ بیهوده â € œreunindoâ € با هازل ذرات آنها رفتارهای عجیب و غریب و عجیب و غریب، که بیهوده £ در تلاش برای مقابله با próprias خود بحران فردی، چه احساسی یا معنوی، یا یک conjugaçà £ از دو کشور، و با دروغ، دورویی، vingançaeo توبه؛ به خصوص Emoch ناخن فایل، یک جوان هجده، گرداننده باغ zoológico، دارنده آن â € œsangue sábioâ € آسا هاکس، یک واعظ خود اعلام کرد â € œcegoâ € و دختر فاسد خود لیلی سبت، به Leora وات ، یک زن روسپی که به شما می دهد پاسدارخانه و هوور Shoats، یک شارلاتان £ بنیانگذار â € کلیسای œSanta مسیح بدون Cristoâ €. رمان فلانری OÂ'Connor está پر از شخصیت های جذاب، با dÃspares و روابط انتزاعی مرتبط با رفتار افراطی در یک تعصب مذهبی یا یک نماد بنه. â € œSangue Sábioâ € à © یک کتاب admirável، که نشان می دهد یک اصالت temática، اعم از یک رئالیسم بی رحم و عمده فروشان روز سیاه و سفید ©. براد دوریف (هازل ذرات) - قاب فیلمWise @ خون (1979) جان هیوستون در سال 1979 مدیر جان هیوستون اقتباس به فیلمWise خون @، با بازیگر براد دوریف (هازل ذرات) و próprio جان هیوستون (آوا 'توسط Hazel Motes)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جان آگاه


 کتاب ابلیس
 کتاب هندرسون شاه باران
 کتاب خانه ای برای آقای بیسواس
 کتاب چهره مرد هنرمند در جوانی
 کتاب برهنه ها و مرده ها
 کتاب 1984