کتاب برهنه ها و مرده ها

اثر نورمن میلر از انتشارات نیلوفر - مترجم: سعید باستانی-برترین رمان ها

به عنوان یکی از بهترین رمان هایی که از جنگ جهانی دوم بیرون آمد، "برادران و مرده" از انتشار آن به عنوان یکی از برجسته ترین انتقادات دریافت کردند و از آن زمان به بخشی از کانون آمریکایی تبدیل شده است. این داستان در نوشته های گریت، روزنامه نگاری نوشته شده است، این داستان به دنبال یک دسته ارتشی از سربازان پا است که برای داشتن جزیره ی Anopopei از ژاپن مبارزه می کنند. در سال 1948، "برهنه و مرده" از بهترین نویسندگان آمریکایی قرن بیستم است.


خرید کتاب برهنه ها و مرده ها
جستجوی کتاب برهنه ها و مرده ها در گودریدز

معرفی کتاب برهنه ها و مرده ها از نگاه کاربران
از این جا به ابدیت و خط قرمز نازک از میلر تحسین برانگیزتر از این کتاب است. من اول این را خواندم و به همان اندازه که از جنجال بین هین و کامینگز لذت بردم، آن را کمی مجبور شدم. در مورد ماموریتی که در مورد حشرات به سرقت رفته بود، به نظر می رسید که میلر مطمئن نبود که چگونه داستان را تمام کند. کتابهای جونز اعتقاد داشتند که برخی رمانهای خوب جنگی وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
مطمئنا میلر شخصیتی بی اندازه بود، اما این کتاب پیش از همه نوشته شده بود. نگاهی غریب به جنگ - خستگی، پیش بینی، مرگ. محدوده وسیعی از تجربیات انسانی در این نمایش عالی است. بخشی از آن روزها احساس می شود و گاهی اوقات Mailers جاه طلبی خود را از دست می دهد، اما هنوز هم یکی از بهترین رمان های جنگی است.

مشاهده لینک اصلی
دهان خود را در اطراف افراد کمی با قدرت کمی نگه دارید.

مشاهده لینک اصلی
ژان فرانسوا لیوتار می گوید که ویژگی مشخصی از پست مدرنیته، عدم اعتقاد به روایت های بزرگ است و هرچند تعدادی از متون تاریخ تاریخ رویزیونیستی این تمایل را ثابت کرده اند، نمونه هایی از داستان های داستان را کشف کرده اند. با این حال، برهنه و مرده، یکی از این نمونه هاست. آنچه که من به نظر می رسد در مورد جنگ جهانی دوم آمده است، و بیشتر از هر چیز دیگری، فیلم ها، که فیلم ها (به عنوان مثال، طولانی ترین روز، خانم مینور، گروه از برادران) متعلق به G.N. از قدرت های متحد مطلق دفاع از آزادی با رفتن به جنگ علیه محور قدرت شر مطلق. (اصطلاح \"جنگ خوب\"، بیشتر یا کمتر \"G.N.\" را جمع می کند) و مهم نیست چند بار از Zinn یا Loewen (یا Lyotard) بخوانم، افکار من همچنان در مورد همان G.N. فزونی های صنعتگرایی و سرمایه داری و همدلی (هر چند سوسیالیسم) و افتخار و قهرمانی و گناه غیرمنتظره دشمن را تضمین می کند. رمان Mailers - که به خوبی پیش از لویاتورد پرسیده شده است - نشان می دهد ارتش آمریکایی بسیار متفاوت و کمپین بسیار متفاوت است. در اینجا تمرکز بین نابسامان ستیزه جویان و افسران بخش تقسیمات تقسیم می شود و سپس تقسیم بندی می شود تا بیوگرافی های ده ها یا چند شخصیت مهم را پوشش دهد تا ناهمگونی نظامی را از خصوصی به عمومی نشان دهد. تصورات محکوم شده توسط رمان این است که اگر برای چارچوب ارتش نباشد، هیچ کدام از این بچه ها مایل به صرف وقت با یکدیگر نیستند، تنها چیزی که ساختار نظامی را در اختیار دارد، همان چیزی است که میلر به عنوان @ نردبان ترس @ (بیان آن این است که تنها شخصیتی که ممکن است بتواند از این سلسله مراتب محدود فرار کند کشته می شود). در اینجا به معنای مبارزه، کمی در عمل وجود دارد، و این نشان می دهد، من فکر می کنم، یک شکست دیگر از GN: بسیاری از آنچه که جنگ در انتظار بود، انجام کار فقط به خاطر انجام کار، آماده شدن برای حملاتی که هرگز رخ ندادند. به این ترتیب، در عرض هفتصد صفحه سریع، میلر خواندن را با خستگی بی خوابی از زندگی ارتش سرکوب می کند. در پایان همه چیز، مبارزات انتخاباتی نه به خاطر استراتژی درخشان نظامی و نه از سوی تلاش فردی به دست می آید، اما دشمن به اندازه کافی قوی نیست. این آخرین جزئیات، به من، نابغه واقعی رمان و ناخن نوک تیز نهایی در G.N. هر جلوه یا احساس خوبی که ممکن است با موفقیت در مبارزات انتخاباتی به دست آورد، بستگی به ارزش دشمن دارد و آنچه که همه در نهایت یاد می گیرند این است که دشمن گرسنه و گرسنه است. آیا فلسفه کنترلی در اینجا نیهیلیسم است؟ شاید. با توجه به آنچه که در این کتاب اتفاق می افتد، سخت نیست که در معرض تیرگی نیهیلیسم-تا-نیفیلد-فقط-پراگماتیسم قرار بگیرد و مطمئنا نشان می دهد که بسیاری از معانی توخالی به اصول برگزار شده توسط این شخصیت ها مربوط می شود. این ممکن است تمایزی بدون تفاوت باشد، اما من فکر می کنم که این رمان آگنشیسم را تبلیغ می کند. این که آیا اعمال ما معنای ذاتی است یا نه، قابل تشخیص نیست، و در حالی که G.N. از زمان جنگ جهانی دوم (و بسیاری از تاریخ غربی)، با توجه به این عدم شناختی که به سمت پوزیتیویسم متوسل می شود، این رمان و لیوتار و پست مدرنیته با فرض اینکه بی معنی است، تا زمانی که شواهد جدیدی روشن می شود، پاسخ دهد، پاسخ می دهد.

مشاهده لینک اصلی
در اینجا یک کتاب دیگر از فهرست Librarys مدرن از 100 رمان های قرن بیستم است. من می توانم بفهمم که چرا 3 سال بعد از جنگ جهانی دوم آن را محبوب شد، آن را به خوبی نوشته شده بود، مستقیم و موضع. اما 70 سال بعد، من نمی توانستم با هیچ یک از شخصیت ها شناسایی کنم. همه آنها در فیلم جنگی 1940 به نظر می رسید. چه کسی می داند، شاید مردم واقعا پس از آن بودند. من گفتگو در مورد استراتژی نبرد را پیدا کردم کمی سخت برای پیگیری بدون نقشه - چرا ژنرال کامینگز 12 مرد گشت زنی پشت خطوط دشمن دوباره؟ بخش سوم کل کتاب این است. معلوم است که استدلال مهم نیست. بیشتر در مورد مبارزه قدرت و سیاست و اتلاف و وسواس به نظر شما بستگی دارد. من فکر کردم Mailers صریح تماس از flashbacks @ تایم ماشین آلات @ کمی تند و زننده بود. این به من مربوط می شود به نوعی که 23 ساله فکر می کند که او بسیار هوشمندانه است و هیچ کس هرگز از آن پیش از این فکر نکرده بود. من همچنین راهی را که بسیاری از علائم نقطه گذاری در بخشTime Machine @، به ویژه علامت نقل قول ناپدید شد، ندیدم. ناگهان معلوم شد که چه گفت و چه کسانی گفتند. من این را یک انگشت شست و یک meh3 / 5 ستاره داده ام

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب برهنه ها و مرده ها


 کتاب باری دیگر برایدزهد
 کتاب لرد جیم
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب اولیس جویس
 کتاب خم رودخانه
 کتاب جنگاوران اخترناو