کتاب اوهام

اثر ریچارد باخ از انتشارات نیلوفر - مترجم: سپیده عندلیب-برترین رمان ها

عواطف: ماجراهای یک مسیح ناخواسته، رمان نویسنده و پیمان ریچارد باخ است. در فضای هوایی شسته شده میان زمین های ذرت ایلینوی و بی نهایت آبی، یک مرد ایمان خود را به پروانه ی جنگنده ی خود می کشد. ریچارد باخ در Illusions به هوا می رسد تا حقیقت های بی نظیری را که به بال های ما برسد به ما نشان می دهد: مردم نیازی به افزایش هواپیما ندارند ... حتی تاریک ترین ابرها معنی دارند هنگامی که ما بالا می رویم بالاتر از آنها ... و آن ها می توانند در مکان های نامعلوم یافت می شود - مانند حوزه های علوفه، شهرهای نیمه درخشان یک ترافیک نور و بیشتر، در درون خودمان.


خرید کتاب اوهام
جستجوی کتاب اوهام در گودریدز

معرفی کتاب اوهام از نگاه کاربران
من اعتقاد دارم این کتاب بیش از هر چیز دیگری قبل یا بعد از آن نقل مکان کرد. نه به این دلیل که نوشتن خیلی عالی بود، اما افکار موجود در آن خیلی نزدیک به آنچه که من در 19 سالگی از خانه و خودم برای اولین بار احساس کردم. من هنوز بر این باور هستم که ایده هایی که در اینجا ارائه شده بی حد و مرز هستند. حقیقت این است که نویسنده نوعی از انتهای عمیق گذشت، من را ناراحت نمی کند (هرچند که برای مدتی طول کشید!) به یاد می آورم که برخی از جناح های حق مسیحی خشمگین شده اند که این کتاب به مسیحیت غیر از عیسی اشاره کرد. این همیشه من را شگفت زده کرد، زیرا احساس می کردم که بیشتر ایده هایی که در اینجا وجود داشت کاملا مسیحی بودند. من نقل قول های این کتاب را در بسیاری از نقاط دیده ام و بسیاری از آنها خودم را در هنگام کار با دانش آموزان استفاده می کنند. (من بخشی از موسیقی را آموزش می دهم). برخی از علاقه مندان من:Argue برای محدودیت های شما و مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی شما هستند @ احتمالا من تمام وقت مورد علاقه. @ ما بهترین آموزش آنچه که ما بیشتر نیاز به یادگیری @ @ به ندرت انجام اعضای خانواده همان رشد در همان خانه. @ ایده ای که افکار ما می تواند زندگی ما را کنترل کند یک قدرت بسیار قوی است و درست از بسیاری از آن ها می فهمند. سال گذشته کتاب و دی وی دیThe Secret @ تلاش کرد تا ایده های مشابه را به شیوه ای بسیار خلاقانه بیان کند. اگر میخواهید این مسیر را به طور مستقیم به @ Psycho Cybernetics @ توسط Maxwell Maltz بروید. اولین و بهترین نوع آن.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب زندگی من را تغییر داد. دوباره و دوباره. این ساده ترین راه برای قرار دادن آن است. یک روز دختر به اتاق پیتزا که من در آن کار می کردم وارد شدم و بر روی مهر و موم جادویی خود نظر دادم. (همانطور که همیشه، تلاش برای گرفتن او را به پایین شلوار جین) بود - این یک تاتو پر آویز آبی بود. من پرسیدم که چه چیزی نمایندگی می کند و او به من گفت این پر از پوشش کتاب بود، به نام @ Illusions @، و زندگی او را تغییر داده است. او کتاب را به من تحویل داد و چند روز بعد با یک شبدر چهار برگ به عنوان یک علامت کتاب وعده داد. نیازی به گفتن نیست، این کتاب خوش شانس من بود. و این اتفاق افتاد که کتاب خوش شانس یک زن و شوهر دیگر به من نزدیک است. من به دوستم درباره این موضوع گفتم و او به من اشاره کرد که کاملا تصادفی بود چون او این کتاب را به عنوان یک هدیه از برادرش دریافت کرده بود. چند سال بعد از این چیز دیوانه به یکی دیگر از دوستان خوب من توصیه شد، و او قول داد که آن را در بالای لیست خویش قرار دهد. او در روز بعد در یک فریزر پیدا کرد، در حالی که به دنبال برخی از شعرهای شعر او رفت. من می دانم که این موضوع به شما در مورد محتوای کتاب می گوید، اما مانند همه کارهای باخ، شیرین و الهام بخش است. من آن را در داستان، کمک های خود، و بخش های مذهبی فروشگاه های کتاب فروشی دیده ام آن را به معنای نامحدود برای رسیدن به مخاطبان آن طبقه بندی نشده است. این برای جوان و قدیمی است. برای هر کسی و برای همه، ممکن است به شما کمک کند تا زندگی خود را به شکل خود تغییر دهید.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست دارم من آن را بارها مطالعه کرده ام و چندین نفر را به چاپ رسانده ام. کتاب با @ handwritten @ شروع می شود و داستان هایی مانند کتاب های موجود در کتاب مقدس، توسط یک مکانیک خودرویی که خود را در معرض الهی کشف کرده است، دنبال شد. افرادی که او را مسیح نامیدند، تا زمانی که مجبور به ناپدید شدن بودند. سپس کتاب @ واقعی @ شروع می شود: یک مرد جوان در هواپیما در سراسر کشور پرواز می کند، خود را با فروش پروازها در هواپیما خود پشتیبانی می کند. یک روز سرنوشت ساز او با یک فرد عجیب و غریب که به نظر می رسد دارای توانایی های شگفت انگیز است، از جمله (یکی از مورد علاقه من) جلوگیری از حشرات از شکستن شیشه جلو پنجره. من احساس می کنم که این کتاب منحصر به فرد معجزه من را افزایش داد و میل من به زندگی بیشتر صلح آمیز زندگی، و با محبت بزرگ. من فقط آرزو می کنم که بتوانم @ no-bugs-killed-on windshield @ trick را اجرا کنم !! (به یاد داشته باشید که تجاری Kleenex در مورد راهبان که موجب صرفه جویی در عنکبوت، لاک پشت و ماهی است، پس از آن که او ضربه بینی خود را به ناامیدی برای دیدن Kleenex کشتن میکروب؟ این است که تا حدودی مانند من: من همیشه کمک به مخلوقات مختلف در خارج - من دوست دارم هر چیزی را بکشم، با این حال، من نگران نباش در مورد باکتری ها، قالب ها، گلوله های گرد و غبار، پشه ها و سوسک ها هستم، من یک ریاکار هستم!)

مشاهده لینک اصلی
من درباره این کتاب درباره Esther \u0026 amp؛ شنیده ام جری هیکس ویدیو. پس از خواندن نظرات اینجا در مورد Goodreads من تصمیم گرفتم که 10 دقیقه به وقت سفر به Kinokuniya برای گرفتن یک نسخه. من هرگز آن را پشیمان نیستم کتابی که پیامی از چگونگی شکل گیری آینده ی خود، زندگی خود، نتایج خود را در یک شیوه بسیار جذاب ارائه می دهد. من این کتاب فوق العاده را در 4 ساعت یا بیشتر به پایان رساندم. اگر به چیزی نیاز دارید که وقتی روحتان را بلند می کنید یا روحتان را بلند می کنید یا ایمان خود را به قانون جاذبه بازگردانید، این یکی از کتاب های بسیاری است که بسیار مفید خواهد بود.

مشاهده لینک اصلی
@ این آزمایش برای پیدا کردن اینکه آیا مأموریت شما به زمین تمام شده است، است؟ اگر زنده باشی، چرا این کتاب را بنویس، زمانی که می تواند سرگرم کننده تر باشد تا واکنش های دیگران را که این را خوانده اند، توضیح دهند. قبل از اینکه چیز دیگری بگویم احساس می کنم که نیاز به یک هشدار بهداشتی دارد. علائمی که شاهد آن هستم این است که مردم این کتاب را بخوانند شامل روانشناسی دلخراش، فانتزی در عموم، تلاش دیوانه وار در انفجار ابر و یک بینی بسیار خفیف است. (نتیجه یک مرد بزرگ که سعی در شنا کردن در چمن را در یک روز بسیار خشک در هکین داشته باشد.اگر تنها او تصمیم نگرفت که به شیرجه برود.) همچنین بسیاری از این فقیران دیوانه کننده طرفداران ریچارد باخ چیزی شبیه به عرفان و روشن شدن درون خود را در هنگام خواندن پیدا می کنند کتاب. متأسفانه همه آنها می خواهند این هدیه عالی را با همه به اشتراک بگذارند، بنابراین اگر بخشی از این کتاب به دست همسرتان، همسر، بهترین دوستان و یا فرزندانتان برسد، به برخی سخنرانی های عجیب و غریب استفاده کنید. اما داستان درخشان است، یک مسیحیه که می خواهد ترک کند. خلبانانی که نمی خواهند پرواز کنند با استفاده از ماشین آلات دیگر. نوشته شده با استادانه و با درجه بالایی از ویژگی. اگر شما Jonathon Livingston Seagull را خوانده اید (همچنین توسط ریچارد باخ)، این تکامل این کتاب اول است. با این وجود خطرناک بودن کتاب ممکن است در هر قفسه باشد. من متنفرم از آن استقبال میکنم، اما این کتاب روشنگر، سرگرم کننده، تحسین برانگیز است، اما بالاتر از اصل. یک خاموش قالب بعد از آن شکست خورده بود زیرا من هرگز چیزی شبیه این را خوانده ام. شما هم نیستید. باید این کتاب را بخوانید !!!!!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اوهام


 کتاب سرگذشت ندیمه
 کتاب سالار مگس ها
 کتاب رگتایم
 کتاب پل سن لوئیس ری
 کتاب ننگ
 کتاب روشنائی ماه اوت