کتاب اوهام

اثر ریچارد باخ از انتشارات نیلوفر - مترجم: سپیده عندلیب-برترین رمان ها

عواطف: ماجراهای یک مسیح ناخواسته، رمان نویسنده و پیمان ریچارد باخ است. در فضای هوایی شسته شده میان زمین های ذرت ایلینوی و بی نهایت آبی، یک مرد ایمان خود را به پروانه ی جنگنده ی خود می کشد. ریچارد باخ در Illusions به هوا می رسد تا حقیقت های بی نظیری را که به بال های ما برسد به ما نشان می دهد: مردم نیازی به افزایش هواپیما ندارند ... حتی تاریک ترین ابرها معنی دارند هنگامی که ما بالا می رویم بالاتر از آنها ... و آن ها می توانند در مکان های نامعلوم یافت می شود - مانند حوزه های علوفه، شهرهای نیمه درخشان یک ترافیک نور و بیشتر، در درون خودمان.


خرید کتاب اوهام
جستجوی کتاب اوهام در گودریدز

معرفی کتاب اوهام از نگاه کاربران
داستان کوتاه فوق العاده ای است که فلسفی بسیار دارد. من همچنین می توانم آن را یکlife تغییر کتاب @ اما این دوم به این بستگی دارد که شما پیام های خود را درک کنید ..

مشاهده لینک اصلی
یک دسته از این را فهمیدم.

مشاهده لینک اصلی
من این سال های کلاسیک را خوانده ام و اکنون آن را خوانده ام. این یک کتاب است که هرگز فراموش نخواهد شد. من آن را به زبان دانمارکی خواندم، بنابراین نقل قول های من از این ترجمه های خودم از این زبان است. گفتگوی داستان، ریچارد، یک خلبان است که از شهر به شهر پرواز می کند و به مدت سه دلار سوار یک سواری کوتاه در هواپیما می شود. یک روز او یک خلبان دیگری، دونالد، که همان زندگی خود را به عنوان خودش رهبری می کند، نیز روبرو می شود، همچنین سفرهای دور فروش را در هواپیما انجام می دهد. ریچارد، که البته نام نویسنده است، از همان ابتدا یادآور می شود که چیزی غیر معمول است دونالد دشوار است که او را به وضوح ببیند، زیرا او در اطراف سرش هاله ای دارد. دونالد مدت پنج هفته در حال پرواز است، اما هنوز هم هواپیماش تمیز است، بدون روغن و یا خاک بر روی آن، هیچ نی در کف کابین خلبان و حشرات خرد شده روی پروانه. این امکان پذیر نیست. دو نفر دوست خوب و شروع به پرواز با یکدیگر به همان شهرها می شوند. حوادث عجیب و غریب رخ می دهد یک دختر کوچولو که از ارتفاع و پرواز وحشت زده است، پس از اینکه با دان آشنا شد، ترس خود را از دست می دهد و در واقع تصمیم می گیرد خودش را به عنوان یک خلبان تبدیل کند. مردی که در یک صندلی چرخدار وارد می شود، ناگهان قادر به صعود به هواپیما نیست، و ظاهرا به طور دائمی شفا دارد. دو نفر مکالمه عمیق دارند. دون یاد می گیرد که چگونه مردم برای رسیدن به او تلاش می کنند تا شفا پیدا کنند، اما او از این شیوه زندگی خسته شده و از آن فرار کرده است. او ریچارد یک کتاب مسیحی را ارائه می دهد که به او توصیه و عقل می دهد. به عنوان مثال: «یاد بگیرید این است که آنچه را که قبلا می دانید پیدا کنید. انجام این کار نشان دادن آن است که شما آن را می دانید. یادگیری این است که به دیگران یادآوری کنید که آنها می دانید که شما همانند شما هستی. همه با یادگیری و یادگیری یاد می گیرند. \"تنها وظیفه ای است که در هر زندگی ای انجام می شود تا به خود وفادار باشیم. برای وفاداری به هر کسی یا هر چیز دیگری، نه تنها غیرممکن است، بلکه نشانه ای از مسیح دروغین است. \"چیزهایی که شما بهتر می آموزید، چیزهایی هستند که برای یادگیری نیاز دارید.\" هیچ مشکلی وجود ندارد حاوی یک هدیه برای شما است. شما به دنبال مشکلات هستید زیرا شما به هدایات خود نیاز دارید. »(پس درست است!) دان می تواند هواپیما خود را در یک فضای بسیار کوچک، در 30 متر چمن، فرود کند. (او دارای مهارت های حمل و نقل هوایی مانند جاناتان Seagull، اگر شما او را به یاد داشته باشید!) ریچارد از عهدۀ دوستی با دون بسیار عاقلانه است. او می آموزد که آنچه که ما به عنوان زندگی در نظر می گیریم واقعی نیست. او یاد می گیرد بر روی آب پیاده رود و از طریق زمین شنا کند. این یک کتاب شگفت انگیز است که شما را با خرد بسیار فراهم می کند. این خواندن ضروری است. من به شدت توصیه می کنم حداقل یک بار در زندگی خود آن را بخوانید! شما از آن پشیمان نخواهید شد، مگر اینکه شکاکیت سخت داشته باشید!

مشاهده لینک اصلی
به طور کلی: Boringâ € | به طور مستقیم از کتاب (نظرات من در براکت): Pg. Quoted49 بهترین راه برای اجتناب از مسئولیت این است که بگوئید «مسئولیت دارید». € 75 برای محدودیت های خود اعتراف کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها به شما کمک می کنند. 90 ضمیمههای منفی اگر شما واقعا میخواهید ابری را از زندگی خود بیرون بیاورید، تولید بزرگتری از آن نخواهید داشت؛ شما فقط استراحت کنید و آن را از تفکر خود حذف کنید. 92 شما هرگز آرزویی نداشته اید، بدون آنکه قدرت داده شود آن را درست کنید. با این حال ممکن است مجبور شوید کار کنید. 96 هیچ چیز خوب معجزه نیست، هیچ چیز دوست داشتنی یک رویا است. 99 «اما خیلی سخت است که همه چیز را به طرز دقیق قرار دهید.» فقط به این دلیل که چیزی سخت است، شما آن را انجام نمی دهید؟ پیاده روی در ابتدا شدید بود، اما شما در آن تمرین کردید و در حال حاضر آن را آسان می کنید. »118 مسئول بودن قادر به پاسخ دادن است، قادر به پاسخ دادن به شیوه ای که ما برای زندگی انتخاب می کنیم. این تنها یک نفر است که ما باید به آن پاسخ بدهیم، و این خودمان است. ما حتی نمیخواهیم به خودمان پاسخ دهیم، اگر ما احساس تاسف نکنیم. هیچ اتفاقی بی مسئولیتی نیست. اما بسیاری از ما جالب تر می دانیم که بدانیم که ما چگونه عمل می کنیم. 90٪ مخاطبان خود را از دست می دهید، مگر اینکه یاد بگیرید که آن را کوتاه نگه دارید. 121 این آزمایش برای پیدا کردن اینکه آیا مأموریت شما در زمین تمام شده است، پایان یافته است؟ : اگر زنده باشي، آن نيست. 129 کسی که تا به حال اهمیت داشته است، کسی که هرگز خوشبخت بوده است، کسی که هرگز هدیه ای به دنیا نداشته باشد، روح الهی خودخواهانه بوده است که برای بهترین منافع خود زندگی می کند؛ بدون استثناء.

مشاهده لینک اصلی
اگرچه من مسائلی را برای غلبه بر بعضی از خطوط نوشتاری ضعیف به خط در این کتاب برداشتم: او لبخندی زد و شاید یک دهم ثانیه، @ در کل، این کتاب آنچه را که باید انجام می دهد. در مورد دیدگاه باخ ها در مورد جهان، که یکی از وحشتناک نیست، متنفر است. این یک ترفند خنک است که باعث می شود کار کند. من نمی توانم پیام خود را به طور کامل تایید کنم - و شما احتمالا می توانید برخی از گرایش های نارسیستانه کار را از زیرنویس ها حدس بزنید - اما باچ از ابتدا بسیار ساده است که آنچه را که انجام می دهد به شما می گوید که چطور می شود مانند یک زندگی واقعی مسیحی او را ملاقات کرد و سپس او را به چگونگی پیوستن به باشگاه مقدس تعلیم داد. با این حال فرضیه این کتاب، اما باچ دارای چند بخش زیبا است: یادگیری رفتن به آب، پرواز در اطراف میدوستر (در یک هواپیما) و یک زن و شوهر خوب فکر می کنم افسانه ها در طول راه. همچنین 180 صفحه، چاپ بزرگ است. آیا باید یک یا دو ساعت با یک کتاب که دارای زیبایی است را بکشید؟ این را بخوان. اگر شما نمیتوانید @ @ self-indulgent @ را بنویسید، پس این کتاب را دوست ندارید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اوهام


 کتاب برهنه ها و مرده ها
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب مزرعه ی حیوانات
 کتاب پل سن لوئیس ری
 کتاب در راه
 کتاب راه آخرت (راهی که همه می روند)