کتاب ابشالوم، ابشالوم!

اثر ویلیام فاکنر از انتشارات نیلوفر - مترجم: صالح حسینی-برترین رمان ها

ابصالوم، ابسالوم! یک رمان توسط نویسنده آمریکایی ویلیام فاکنر است که برای اولین بار در سال 1936 منتشر شد. رمان پیش از آن، در طول و پس از جنگ داخلی، داستان درباره سه خانواده آمریکای جنوبی است که تمرکز بر زندگی توماس سوپن است. منتشر شده در سال 1936، Absalom، Absalom! توسط بسیاری به عنوان شاهکار ویلیام فاکنر در نظر گرفته شده است. اگر چه ساختار پیچیده و منحصر به فرد رمان ها خوانندگان را دچار مشکل می کند، کتاب های ادبی شایسته آن را در صفوف بهترین رمان های آمریکایی قرار می دهند. این داستان مربوط به توماس سوپپن، مرد فقیری است که ثروت پیدا می کند و سپس به یک خانواده محترم ازدواج می کند. جاه طلبی و نیاز شدید او برای کنترل، خرابکاری و ویرانی خانواده اش را به همراه دارد. داستان های خنده دار توسط چند راوی بیان شده است، به خواننده اجازه می دهد تغییرات در حماسه را مشاهده کند، همانطور که توسط سخنرانان مختلف بیان شده است. این روش غیر معمول یکی از مسائل مهم رمان را مورد توجه قرار می دهد: به چه میزان مردم می توانند حقیقت را درباره گذشته بدانند؟


خرید کتاب ابشالوم، ابشالوم!
جستجوی کتاب ابشالوم، ابشالوم! در گودریدز

معرفی کتاب ابشالوم، ابشالوم! از نگاه کاربران
با استفاده از این کلمه، مطمئن هستم که باید تعداد زیادی از افرادی که در تلاش هستند ممنوعیت این کتاب را داشته باشند و یا اصلاحاتی را که از نظر فاکنر استفاده نادرست از کلمه N را دارند، مطرح کنند. و بسیاری از افرادی که به لحاظ تاریخی می اندیشند پاسخ می دهند که این اصطلاح برای مکان و زمان مناسب است و هیچ چیز ناخوشایندی به آن معنی ندارد. هر دو اشتباه می کنند برای این اصطلاح به معنای مخرب استفاده می شود، برده هایی که به آن اشاره می شود که با تصاویر حیوانات مانند سگ ها یا دام ها مکررا شرح داده می شود. و این بسیار بیشتر از آنچه که من از The Sound و Fury یا Sanctuary یاد می گیرم، تنها دو کتاب فاکنر دیگر است که تا کنون خوانده ام. باز کردن یک گسترش دوطبقه در میان یکی از پاراگراف های چند صفحه فاکنران، کلمات مکرر به نظر می رسد به عنوان بلوک های قابل مشاهده در صفحه، دو رنگ سبز تیره رنگ چاپ مانند یک لکه است. اما اشتباه است فرض کنید که نگرش منحرف فاکنرها خودشان بودند. طول می کشد تا موضوع را با وضوح که آن را در نهایت انجام می دهد ظاهر می شود، اما این یک کتاب عمیقا مربوط به نژاد، نه تنها در درمان گاه به گاه بندگان رنگ، اما ریاکاری است که باعث می شود یک octron زیبا (یک هشتم سیاه ) به شدت پس از آن به عنوان یک معشوقه در سالن نیواورلئان، اما anathema به عنوان یک همسر. همانطور که در بسیاری از رمان های دیگرش، فاکنر افسانه جنوبی، این بار بیش از یک بوم گسترده از 1817 تا 1909، با جنگ داخلی در وسط، افشا می کند. او هیچ حسابی نیست، نگاهی به زمانیکه آقایان آقایان و خانمها خانمها هستند. نه، او نشان می دهد که پایه های شیب دار که بر روی آن ساخته شده بود، مرد عنکبوتی بود، زمانی که یک مرد می توانست خود را با کسب پول و زمین (بدون توجه به اینکه چگونه)، پس از آن ازدواج سودمند برای تولید وارثان، همه را به عقب برده سبک کارهای روانشناختی فالکنر فوقالعاده است، از یک سو قدیمی در سبک زشتی زبان جسورانه او (بدون توجه به صحبت کردن، همه از یک ثبت نام غیرمعمول بالا استفاده می کنند)، از طرف دیگر کاملا مدرنیستی در برخورد با صدا و زمان . برای نیمه اول رمان حداقل، چیزی نیست که داستان را بگوید، فقط آن را بازنویسی می کند، با اشاره به رویدادهایی که فقط در انتهای کتاب روشن می شود. فاکنر داستان را از طریق چندین راوی فیلتر می کند، عمدا هویت سخنرانی، شنونده یا شخص نقل می کند و افکار ناگسستنی هر یک از آنها را تیره می کند. با هر گفتن، لایه های بیشتری ظاهر می شوند. به نظر می رسید داستان ساده ی ماجراجویانه ای که به شهر می آمد با یک واگن بار ازwild negroes @ (فقط این کلمه نیست) و یک معمار اسیر فرانسوی برای ساختن بزرگترین خانه ای که تا به حال در آن شهر دیده بود، به داستان عشق می پردازد ، حسادت، و خیانت، و سپس دوباره به چیزی بسیار بزرگتر و تاریک تر است که جنگ داخلی و چهل سال شکست را برای نجات به استراحت، اگر در واقع این است که حتی امکان پذیر است. آخرین خطوط رمان نشان می دهد که جنوب برای سرزمین خویش عذاب عشق و شرم است که هرگز حل نخواهد شد. این یک کتاب فوق العاده دشوار است (اگرچه نه کاملا به اندازه \"صدا و خشم\")، متراکم، تکراری ، هیپنوتیزم، مبهم در ابهام و تقلید است. اما شما هرگز احساس نکنید که فاکنر چیزی کمتر از کنترل کاملی از مطالبش ندارد یا اینکه موضوعش از اهمیت اخلاقی نیست. با تکیه بر هر دو پیدایش و تراژدی یونانی، این بررسی گناه اصلی آمریکایی یک شاهکار واقعی است.

مشاهده لینک اصلی
چه خشونت صدا. و جدید ترجمه به نیکولاس Stingl است چشمگیری. اغلب این رمان فاکنر است پیچیده نامیده می شود، هر چند به سختی یک خواننده، زیبایی از زبان خود در سوال. اما آن را تا اینجا شاید تا حدودی آسان تر از خوانندگان آلمانی زبان. حتی اگر Sätze طول Faulknerâ € ™ برشی حتی در قانون آلمان غیر معمول است، ممکن است برای یک انگلیسی زبان حتی سخت تر از طریق فروش Sätze طولانی مبارزه شود (و من از طولانی، طولانی صحبت ! Absätzen) از سوی دیگر به یاد رمان سینمای مدرن، به انگیزه های سری مدرن مانند نژادپرستی، خشونت، تاریخ آمریکا شما بسیار ähnlich از فیلم های کوئنتین تارانتینو شناخته شده است (یکی از شخصیت های رمان heißt حتی کوئنتین، اما نه Tarrantino-به نام به خاطر مدیر œ احتمالا پس از یک شخصیت در â € žRauchende Coltsâ € نامگذاری شد). geprägte جبر و عرفان سری Südstaaten â € œ žTrue Detectiveâ € اغلب به من در هنگام خواندن به ذهن آمد و مخاطب امروز بهتر است، مجموعه ای نوآورانه آمریکا متداول زمان عمدا گیج کننده و تغییر چشم انداز gewö HNT. فاکنر خود Drehbücher، فستا برای مثال نوشته است، بر اساس اسکریپت چندلر برای â € žTote خواب € ™. جای تعجب نیست، شاید، که من رفتن تصاویر فیلم از طریق سر من و من در برخی از صحنه، OE Erzählweise به عنوان یک € € žfilmischâ پاسخ würde.Auch که فاکنر توسط زمان خود، جویس و پروست، ایده تحت تاثیر قرار بود مانند استفاده از یک € zStream از consciousnessâ œ € در ادبیات، بنابراین او بود zeitgemäß پس از آن، به نظر من، تا آنجا به عنوان wären فقط امروز بسیاری از خوانندگان این رمان لذت ببرید بنابراین با صراحت کامل به عنوان کوچک او gebührt.Nur حرکت نزولی: اگر wäre dermaßen مهم و پیچیده کار در نسخه جدید یک خاتمه در Erzählstruktur مفید بوده است که ارجاع به شخصیت های کتاب مقدس و اساطیری و طبقه بندی œ Strömung از â € žSouthern از Gothica € hä می توان روشن کشتن.

مشاهده لینک اصلی
این باور نکردنی است. من dazed.Review بعدا می آیند من باید پایین بیام

مشاهده لینک اصلی
یکی از رمانهای مورد علاقه من تمام وقت، احتمالا به خاطر اینکه از سختی و شکیبایی لذت می برم. ابصالوم، ابسالوم! اگر بخواهید به فاکنر دسترسی داشته باشید، غسل تعمید بزرگ است. از کارهای اصلی او (همانطور که من می بینم مرگ، صدا و خشم، برو پایین موس، نور در ماه اوت، و چند نفر دیگر)، Absalom! باید دشوار باشد، اما اگر شما از اینجا شروع کنید و می توانید از آن عبور کنید، حتی سخت ترین قسمت های The Sound and Fury به یک نسیم تبدیل می شود. فکر می کنم Ulysses از لحاظ چگونگی سردرگمی بودن شما. اما آن غیر ممکن نیست و فوق العاده آن پاداش دادن - یک ترفند خوب این است که بخوانید جلسات دشوار را با صدای بلند بخوانید. بازجویی رمانها از هویت نژادی و تمایلات اشتغالی، جذاب است، همانطور که ارتباط آن با صدا و خشم است. کونتین کمپسون، راوی کانونی در اینجا است، داستان داستان خانوادگی محبوس Sutpen را از منابع مختلف در وب پیچیده ترین روایت که تا به حال خوانده ام (حتی اگر شما در داستان نگران نباشید - که جالب است - داستان پیری روایت لایه ای به اندازه کافی برای اشغال کسی برای مدت طولانی و طولانی).

مشاهده لینک اصلی
من با این کتاب کاملا از بین رفته بودم. از درون آن داستان یک خانواده جنوبی محکوم به نظر می رسد، اما هنگامی که شما به برخی از معروف ترین و زیباترین پروسس ها رسیدید، خیلی بیشتر می شود. نابودی خانواده توماس ساتپس و همه چیزهایی که او تا به حال رویای آن را داشته است، تبدیل به یک استعاره برای سقوط جنوب و همه آن را برای همیشه ایستاده بود. فاکنر از می سی سی پی همه چیزهایی را می دانست که در مورد همسایگان جنوبی و تمدنشان می دانستند: خوب، بد، سیاه، سفید، زیبایی چشم انداز و زشتی در دل مردم. احساس کردم که او هر دو از شخصیت های او نفرت داشت و دوست داشت، اما به هر حال او آنها را به هسته آنها درک کرد. و آیا زیبایی زبان را ذکر کردم؟

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ابشالوم، ابشالوم!


 کتاب هندرسون شاه باران
 کتاب مزرعه ی حیوانات
 کتاب ابشالوم، ابشالوم!
 کتاب 1984
 کتاب خانه زاد
 کتاب کارآگاه دهکده