کتاب آوای وحش

اثر جک لندن از انتشارات نشر ثالث - مترجم: کیومرث پارسای-برترین رمان ها

آوای وحش که حاصل بسیاری از تجربه‌های نویسنده‌اش در قطب شمال بود، بعد‌ها به هفتاد زبان ترجمه شد و میلیون‌ها نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسید. جک لندن به قول خودش آوای وحش را در مدت "سی روز جان کندن" نوشت. او در این رمان نیز مانند رمان سپید دندان شخصیت سگی را از درون دیده و عشق و دلبستگی او به انسان را به نمایش گذاشته است


خرید کتاب آوای وحش
جستجوی کتاب آوای وحش در گودریدز

معرفی کتاب آوای وحش از نگاه کاربران
3.5

مشاهده لینک اصلی
جک لندن 1903 کلاسیک بسیار سخت بود برای من خواندن، آن را به طور کامل بدون توقف متخلفان حیوانات است که اغلب به شدت گرفته شده است، اما من خیلی دوست داشت باک، روح نابود کننده او، توانایی برای انطباق و نیاز به لطفا. ارزشمند کتابی که هنوز توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
من در حالی که خواندن آن را داشتم، روایت و داستان جک لندن را تحسین کردم. حوادث در اطراف بوک به نام حلقه اتفاق می افتد. به طور معمول این داستان های مدل افسانه و دور از واقعیت است. اما ماجراهای بوکون برای توصیف ماجراهای مورد استفاده قرار نمی گیرد، اما تحلیلی به طرز ماهرانه ای ساخته شده است که بسیاری از واقعیت خود را از دست نمی دهند. نور، اما هر صفحه پر از هیجان بود. نام حیوان که نه تنها انسان است، قطعه ای است که هر کس باید بخواند.

مشاهده لینک اصلی
من متوجه شدم که Call of the Wild بسیار خوشمزه است، اما واقعا واقعا اهمیت عمیقی برای آن پیدا نکردم. این یک داستان ساده از یک سگ است که به تدریج پس از اینکه از زندگی محتوا در دنیای متمدن اجتناب کرد به یک کشور وحشی تبدیل می شود. در طول راه ماجراها و حیرت با انسانها و حیوانات مختلف وجود دارد که داستان را جالب میسازند، همانطور که تحول شخصیت اصلی است. این کتاب از نقطه نظر سگ، باک بیان شده است. داشتن حیوانات کتاب (یا فیلم) نقل قول تبدیل به بسیار معمولی شده و اغلب مخاطبان کودک را نشان می دهد، اما من معتقد هستم که وقتی این کتاب نوشته شده، یک ایده جدید بود. لندن ممکن است بک کمی را تحسین کند، به او عمیق تر فکر می کند تا اینکه ممکن است سگ ها بتوانند، اما بعدا دوباره، چه کسی می داند؟ همچنین، هرچند محتوا به تنهایی گرافیک نیست، اما تصویری از مبارزات خشونت طلای Clondike را نشان می دهد، بنابراین من فکر نمی کنم که این کودک بیش از حد بچه ای باشد که بتواند برای خواننده بالغ قابل تحمل باشد. مفهوم جالب است، کاوش بر پایه ابتدایی ذاتی که زیر آن را لرزه می دهد سطح و چگونگی آن ممکن است در محیط مناسب برداشته شود. هرچند که موضوع اصلی آن است تا آنجا که کتاب عمق می رود. در قلب، این فقط یک داستان ماجراجویی در مورد یک سگ است. و این خوب است شخصا، من هر روز و پس از آن را دوست دارم، و من واقعا طلا راش بسیار جالب، بنابراین من از Call of the Wild لذت بردم. من فقط نمی توانم آن را با کارهای بزرگ ادبیات به دلیل سبک نوشتن ساده و طرح قرار داده است. سرگرم کننده آن، اما یکی از مورد علاقه من نیست.

مشاهده لینک اصلی
چه راهی بهتر برای پاییز آوردن با کلاسیک چنین درخشانی؟ نسخه ی قرآنی که من از کتابخانه قرض گرفتم نیز شامل چند داستان کوتاه لندن است، هرچند این رتبه تنها مربوط به Call of the Wild می باشد. لندن از طریق داستان باکس، برخی از بزرگترین مسائل مربوط به انسان را بررسی می کند. من فکر می کنم می توانم بگویم که هر یک از ما می توانستیم به سگ مشهور ارتباط داشته باشیم چون او از راحتی یک خانه جنوبی به بیابان شمال می آید و باید نه تنها با ماهیت واقعی اش، بلکه با آنچه که این تغییر به ارمغان می آورد آن را آسان به کاغذ تمام احساسات من خواندن این شاهکار. لندن از طریق داستان تمسخر آمیز و متحرک دست خود را بر روی بسیاری از چیزها مانند بقای مطلوب و چگونگی برخورد فرد متمدن و صلح آمیز با شرایط بی رحمانه در صورت لزوم می توان از دست داد. نثر او، که بوی Thoreau است، چیزی کمتر از ایده آل برای آن چیزی است که او از آن استفاده می کند و خوانندگان را مجبور می کند تا خود را به جایی که می خواهند آنها را بسازند. درست مثل بسیاری از استادان کلاسیک انجام می دهند. مانند Call of the Wild، بقیه داستان ها شامل موارد مشابه می شوند. مردان که خود را در شرایط سختی قرار می دهند و اینکه قدرت ذاتی آنها، ناشناخته ها برای خود، می تواند تفاوت در جنگ سخت با طبیعت باشد. نه فقط این، هر چند. ماه، چهره و هزاران ده ها تن از شیوه های مختلف و تاریک هستند. این سه من به دلایل کاملا متفاوت از بقیه لذت بردم. راه جادویی برای خوش آمد به پاییز و اولین باران ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آوای وحش


 کتاب منم کلودیوس
 کتاب تراژدی آمریکایی
 کتاب جان آگاه
 کتاب گور به گور
 کتاب راه آخرت (راهی که همه می روند)
 کتاب شاهین مالت